Jump to content

Zaostrzenie skanowania de_eldorado

Luca199491
 Share

Recommended Posts

Do napisania tej propozycji zainspirował mnie podpunkt, który zakazuje skanowania płotu na Eldorado przed 1:45. Paradoks polega na tym, że gracze skanują parę centymetrów dalej, czyli domek i są w stanie bez problemu zabić kogoś, kto idzie np. korytarzem od strony Terro.

Tutaj screen podglądowy - https://zapodaj.net/3632b25faefb6.png.html 

Przedstawia pole rażenia z perspektywy CT, które umożliwia m. in snajperom - zabijanie terrorystów, który znajdują się bezpośrednio na polu strzału - nie łamiąc przy okazji ogólnego podpunktu regulaminu, który zabrania skanowania płotu. Zielony prostokącik oznacza "bezpieczną strefę", gdzie na 99 procent nie da się przeskanować strzelając w domek, tyle że jest to obszar tak niewielki, że można śmiało powiedzieć iż CT mogą bez problemu przeskanować terro. 

Z perspektywy TT także można skanować m.in przez otwarte drzwi, chociaż jest to trudniejsze.

Jeśli podpunkt regulaminu o zakazie skanu ma uniemożliwiać CT szybkie zabicie terrorystów, to powinno to być także podciągnięte pod Hotel, bo inaczej nie ma to większego sensu, w końcu zamiast w płot - strzeli sobie 1 centymetr obok niego i efekt będzie ten sam. Nie jest to kwestia szczęścia czy przypadku, bo zrobiłem test, w którym na 5 prób - padłem 4 razy - stojąc tylko w korytarzu.

Reasumując - zakaz skanowania płodu/HE do 1:45 - OK, ale niech dotyczy także skanowania przez hotel.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.