Jump to content

Podanie I chyba to tyle XD

I chyba to tyle XD
 Share

Recommended Posts

Imię: Tomasz

Kontakt: Facebook, GG, Forum, Steam, jak będzie trzeba to i nawet numer telefonu :).

Twój nick na TS3: I chyba to tyle XD

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Spędzam dużo czasu na serverowni, dobrze dogaduję się ze wszystkimi na serverze, jestem bardzo chętny do pomocy, ponieważ lubię pomagać ludzią, i chciałbym wspierać server, i myślę że spełnił bym się w roli Administratora :).

Ile czasu spędzasz na TS3: Spędzam od 5 godzin do 10-12 Godzin Dziennie.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: NIE 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9-10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: 1. Dodawanie kanałow 2. Edytowanie kanałów 3. Robienie podkanały 4. Dodawanie Rang 5. Usuwanie kanałów 6. usuwanie rang, Praktycznie wszystko, ponieważ posiadałem już Moderatora na innych TS3.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): TAK posiadam.

Edited by I chyba to tyle XD

Widziałam tego pana już dużo razy na ts, nie zauważyłam, żeby sprawiał jakieś problemy.
Zarejestrowałeś się dopiero tydzień temu, więc jak dla mnie trochę za krótko jesteś na forum, by starać się o rangi, ale nie jestem całkowicie przeciwna okresowi próbnemu. 

"Pierwszy połączony: 28.03.2020 20:31:50
Ostatni połączony: 04.05.2020 04:08:40              <- Pisałem ten post 04.05, więc proszę nie patrzeć, że jest taka data.
Całkowita ilość połączeń: 48"

"Pierwszy połączony:28.03.2020 20:31:50
Ostatni połączony: 09.05.2020 23:33:14                <- Edytowałem ten post 09.05, przez te 5 dni trochę nadrobił połączeń.
Całkowita ilość połączeń:61"

Na forum jesteś tydzień, natomiast na serwerze już ponad miesiąc.

+ Doświadczenie.

+ Aktywność, wchodzi raz, ale siedzi bardzo długo, dlatego ta ilość połączeń taka mała. 

+ Staż, nie oszukując się jesteś już na ts ponad miesiąc. 

Jestem za okresem próbnym. 

Na tak ponieważ:

+Aktywność

+znajomość 9/10 bardzo ładnie

+Duży kontakt do kolegi

@ nightvz A co do twojego komentarza "W twoje doświadczenie nie wątpię, lecz nikt Ciebie nie zna. " Przecież ma swoją ekipke moze z nimi siedzieć a, że Ty nie siedzisz długo na ts to go nie widzisz. Elo

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.