Jump to content

Prośba o UB TS3 [sukv]

Ketsurui†
 Share

Recommended Posts

Nick na TSie: sukv
TS3 ID: ts.1s2k.pl
Czas otrzymania bana:   <01:56:08> 
Powód zbanowania: "przeszkadzanie"
Długość bana: 1dzień 
Opis sytuacji: No nwm Siedzimy na prywatnym kanale Dzikiej gdzie hasła nie ma wbija obcokrajowiec drze morde ( Kut*s... ... C**a.. w kółko to powtarzając) wchodzi selfie mówi, że mamy sobie iść bo dostaniemy bana a sobie grzecznie gadaliśmy

Więc XD brawo dla was banujecie za to, że siedzimy na kanale a jak nightowi przeszkadzalo, że tam siedzimy mógł sobie wyjść ?(nikt go nie trzymał) przecież ma swój kanał (admina JB) Lol

Więc za co bana dostałem xD? @ selfie

@ nightvzGrzecznie przyszedłem do wszystkich prócz Ciebie ( Ojć boli ? ) a obcokrajowiec wbił bo hasła nie bylo to zaczalem z nim gadac po rosyjsku ale chyba nie kumasz czaczy ? xDDD Dobra a co do Wypier*alaj z kanału to niestety to nie ja ale szkoda, bo takiej fałszywej osobie jak Ty to bym chetnie to powiedzial i to nie raz ( Ojć boli znowu ? ) Nikt nie miał problemu, że ja siedze tylko Ty jak widać ;c @ nightvz Gdzieś mieliśmy waszą prośbe no tak bo powiedziałeś do niego, że ma sobie wyjść a on cie Kur*a nie rozumiał bo on nie rozumieju co Ty gadaju ?  Prosił nas uprzejmie naucz sie lepiej kłamać wbił jak do siebie mówi, że mamy wyjść bo bany polecą ( 1 wrażenie O ch*j chodzi, i nagle 3 bany XDDD nice prośba )

Edited by Ketsurui†

Byłem przy tej akcji, jak obcokrajowiec wbił do nas na kanał i mówił te słowa. Po chwili wbija @ selfie i rozdaje 3 bany, nie wiadomo za co, chociaż nikt prócz obcokrajowca nic złego nie mówił. Do tego wszystkiego byliśmy na kanale prywatnym Dzikiej, jak wspomniał wyżej @Ketsurui†, na którym byłem pierwszy (nie wiem czy to takie ważne, nie wydaje mi się). Nasza obecność przeszkadzała tylko @ nightvz, który jak my, mógł pójść na swój kanał.

Edited by Szczerbol

Szkoda, że w odwołaniu piszesz że się nie znacie.
Wbił twój kolega, "MACHINE GUN SAMMY"  gdzie mu mówiłęś że ma się uciszyć (twoje słowa) "Oni Cię nie rozumieju"
Przyszedłeś do nas w gości, (ponieważ my tam siedzieliśmy już wcześniej) nikt Cię nie zapraszał. Przyszedłeś jak do Siebie, gdy prosiłem o to byś się z kolegą sammy'm uciszył, kazałeś mi wyp*******ć z kanału. 
Dziwne, że obcokrajowiec wchodzi i mówisz do nas że on rozumie po polsku, że beke ciśnie.
Zaczęliśmy grać z adminami jb w pubg, i grzecznie prosiłem byście nie wydzierali się jak to było do tamtej pory, ponieważ to rozprasza i przeszkadza. W wulgarny sposób, kazałeś mi palić gumę z kanału bo mi się nie podoba.
Przyszedł administrator forum, prosił was uprzejmie - wyjdźcie bo pobanuje za przeszkadzanie.
Nie przeszkadzaliście ze swoim kolegą tylko mi, bo Titanowi i Krawcowi również.

Uważam że za twoje słowa i twoją złośliwość, powinieneś po prostu odbyć tą karę, uważam że od selfiaka był słuszny - patrząc na to że gdzieś mieliście nasze prośby.

Edited by nightvz

Witam, ciężko wypowiedzieć mi się w tej sprawię ponieważ nie było mnie przy tej akcji.

Wypowiem się jednak jak ja widzę tą sytuację

To prawda graliśmy na JB, w gościnę przyszło do mnie na kanał kilku gości ( zniosłam hasło dla własnej wygody), wyszłam z kanału chyba koło godziny 1 pozostawiając gości na kanale. 
Nie przeszkadzało mi to że udostępniłam mój kanał. Nie ma w tym dla mnie problemu. Będą chcieli to sami przecież wyjdą.

Nie rozumiem jednak tej sytuacji...Jest tak prosta że aż dziwna :D

Według opisu:
Wchodzi jakiś człek , który się drze,

Nie ma właściciela kanału, to mam dwa wyjścia: 

w przypadku kiedy on lub ktokolwiek inny mi przeszkadza to po prostu wychodzę na inny kanał,

a w przypadku kiedy mi nie przeszkadza mogę siedzieć dalej na kanale. (ponieważ nie ma takiego zakazu)

Uważam że nie ma konieczności ingerencji admina. Osobom którym przeszkadzały rozmowy wystarczyło, aby przeszły na inny kanał. 

Patrząc na to obiektywnie: 
nie był to kanał publiczny wiec nie ma potrzeby banowania

z drugiej strony według regulaminu:

"Regulamin nie jest w stanie ustanowić KAŻDEJ kwestii, więc część z nich będzie zależała od interpretacji admina obecnego na serwerze"

@ selfie zachował się z jednej strony prawidłowo ponieważ otrzymując zgłoszenie zareagował, 2x upomniał, polecenie nie zostało wykonane więc zbanował, a z drugiej strony nie do końca powinien to zrobić ponieważ to kanał prywatny. 

Problem pojawia się więc w regulaminie, które należałoby uaktualnić o podobne sytuacje, aby na przyszłość nie było takich problemów. ;)

Edited by Dzika

• Support Admin
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.