Jump to content

[Archiwum] [Rozwiązany] Zaborca.

mleczny czlowiek
 Share

Recommended Posts

Albo wywalić tę klasę, albo zmienić jej obrażenia od int. Choć jestem za tą drugą opcją.
Jeżeli gość bije we mnie (60lvl ja) po 100, a czasem i więcej z hita mając perk umysł, to jak tu się bić z takim? Gdzie max hp np. na spcnazie to 175, to taki ktoś zabija mnie na dwa hity. Moim zdaniem należy to zmienić.

• Replies 19
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Item z int nie jest głupi, bo dodaje obrażenia grając awp.
U elektryka to chyba tylko do błyskawic dodaje obrażenia.(?)
Dlatego jestem nie za usunięciem, a za zmniejszeniem obrażeń, bo sam przyznasz, że mając umysł bije się nawet po 100 z hita, więc to jednak przesada. :P

Edited by separatysta
Lub zmniejszyć umysł do max 40 inta.

Też jestem za całkowitym usunięciem dmg + int, bo to chyba nawet na klasę premium za mocne, w porównaniu do aktualnych. Klasa klasie nierówna, ale ten Zaborca to szczególna przesada, moim zdaniem gorszy niż elektryk. Albo jak już, to zmienić przelicznik int = dmg w tej klasie.

Wiedziałem, że Ci rajtki puszczą separatysta po wczorajszym oraniu ((;

Uważam, ze w trakcie szkolenia danych klas, ta klasa zostaje trochę w tyle, bo sorry, są klasy, ktore maja wyrzucanie broni (wiec przegrana z nią od razu), odbijanie nabojów ( juz nie raz sam zginalem na tym) i wiele innych fajnych rzeczy, elektryk z 5 piorunami i instakillem też brzmi ciekawie ;)

Naturalnym u ludzi jest, ze kazdy bedzie bronic swojej klasy, nie wiem czy zauwazyles, ale Zaborca dostał wczoraj nerfa, nie ma tej niesmiertelnosci, tylko "perk" ktory jest falą i szczerze mowiac nawet nie wiem czy dziala poprawnie, tak to ma ten dmg i nic wiecej.

Ale placzecie chcecie to grajcie tymi klasami. Chcielibyscie miec staty 60-0 wszyscy chyba to jest rywalizacja.

Wejdz na inne cody Elektryk darmowa klasa i tak samo jak tutaj obrazenia to samo zaborca czemu na tym serwerze ma byc inaczej bo tak chcecie ...

Serwer praktycznie caly czas full i nikt nic nie gada tylko gra a Wy tu marudzicie w 2-3 osoby...

2 godziny temu, Wymiar napisał:

Wiedziałem, że Ci rajtki puszczą separatysta po wczorajszym oraniu ((;

Uważam, ze w trakcie szkolenia danych klas, ta klasa zostaje trochę w tyle, bo sorry, są klasy, ktore maja wyrzucanie broni (wiec przegrana z nią od razu), odbijanie nabojów ( juz nie raz sam zginalem na tym) i wiele innych fajnych rzeczy, elektryk z 5 piorunami i instakillem też brzmi ciekawie ;)

Naturalnym u ludzi jest, ze kazdy bedzie bronic swojej klasy, nie wiem czy zauwazyles, ale Zaborca dostał wczoraj nerfa, nie ma tej niesmiertelnosci, tylko "perk" ktory jest falą i szczerze mowiac nawet nie wiem czy dziala poprawnie, tak to ma ten dmg i nic wiecej.

Elektryk ma 3 pioruny jak na razie ;)

Tylko, że ja nawet nie pamiętam żebym w ogóle z tobą grał wczoraj, ale mniejsza.
Dla mnie po prostu to jest śmieszne żeby bić po ponad 100 z hita zaborcą mając umysł. Obrażenia powinny być zmniejszone i tyle.
Zanim ja ci wywalę broń to ty mnie dawno zabijesz, jeżeli bijesz po 100 z hita.

Edited by separatysta
Pustang. Może byś edytował swój post, a nie jeden pod drugim pisał?

Każda klasa ma jakiś dobry perk na siebie.. Tak jest z zaborcą. Z tego co wiem to już była chyba propozycja z usunięciem klasy i zablokowaniem tego perku i została odrzucona bo był argument, że każda klasa ma jakiś swój perk. W sensie, że jeden perk jest silniejszy na tą inny na inną.. Z resztą pewnie dostałeś jedną mapę po dupie i spłakałeś.. Jak by każdy grał z umysłem zaborcą to może by się gorzej grało, ale niektórzy chcą umysł pod snajpera..

3 godziny temu, Mustang! napisał:

Elektryk ma 3 pioruny jak na razie ;)

Jak masz 20 lvl to może i tak, jak go wyszkolisz max, będzie miał 5 i to mocniejsze ((:

3 godziny temu, separatysta napisał:

Tylko, że ja nawet nie pamiętam żebym w ogóle z tobą grał wczoraj, ale mniejsza.
Dla mnie po prostu to jest śmieszne żeby bić po ponad 100 z hita zaborcą mając umysł. Obrażenia powinny być zmniejszone i tyle.
Zanim ja ci wywalę broń to ty mnie dawno zabijesz, jeżeli bijesz po 100 z hita.

To na mnie płakałes wczoraj ze takie obrażenia dostawałes, byłeś na serwerze aż do samego końca, gdzieś o północy wyszedłem, było 5 graczy ((:

mimo to weźcie pod uwagę to że platyny dają +32 dmg Ciężkie naboje kaprala 1/x podwojone dmg a taki zaborca ma jeszcze z umysłu donaciaka dmg w ch... i ktoś kto gra dłużej wbija wyższy lvl poświęcając na t czas później pada na 2 hity od 1lvl bo jemu trafi się umysł więc moim zdaniem jest to zbyt dobra klasa co do niektórych weźmy snajpera większość zabić to 2 hity gdzie to awp a nie wiertarka :/

Tak czy inaczej nie może być tak że klasa bije po 100 dmg na hita, co to AWP maszynowe? Muszę pomyśleć albo nad perkiem bo daje na prawdę bardzo dużo inta i chyba mimo wszystko za dużo, ale też zobaczę na klasy i ich przeliczniki, to zrobię jutro.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.