Jump to content

Luca199491
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Luca :]

Nick gracza/admina: nightvz

Data i czas: 24.04.2020 / 1:30 - 4:00

Czym zasłużył na pochwałę: Dzisiaj po raz pierwszy pojawiłem się na serwerze i od razu w oczy rzuciła się solidna postawa administratora nightvz, który pilnował kultury na serwerze i świetnie prowadził grę jako strażnik. Spodobała mi się akcja, w której ambicjonalnie podszedł do spornej sytuacji z jednym graczem i na początku następnej mapki poszedł sprawdzić demko w pozornie banalnej sytuacji, żeby się upewnić czy dany gracz faktycznie mówił prawdę, czy jedynie chciał wymusić ożywienie. Swoją postawą i kreatywnością - zachęcił do dalszej gry na serwerze, na który jeszcze nie raz wpadnę.

 

Zachęcam inne osoby do doceniania pracy administratorów na tak trudnym modzie, jakim jest Jailbreak, Cała trudność pilnowania porządku na takim serwerze polega na tym, że bardzo łatwo dochodzi tutaj do sytuacji spornych jak np. pomyłki przy zabijaniu, bardzo częste utarczki słowne i inne tego typu sytuacje. Szczególnie, gdy mamy rangę admina i przy okazji jesteśmy jedynymi strażnikami dla grupy 15 osób. Pracę administratora ocenia się tak naprawdę przez pryzmat skarg na jego osobę - im jest ich więcej, tym reputacja admina jest gorsza, szczególnie z perspektywy osób z wyższą rangą. Admin poza pilnowaniem porządku, ma być też wizytówką serwera. Ten konkretny admin świetnie odnalazł się w roli jedynego admina przy praktycznie pełnym serwerze i zasługuje na małe wyróżnienie :)

Edited by Luca199491
Link to comment
Share on other sites

Przeglądałam demka i również zauważyłam ową sytuację na jail_desert jak prosisz, aby  ktoś wbił na chwilę do Ct, ponieważ chciałeś zobaczyć czy na poprzedniej mapie gracz Cię nie oszukał. Świetna postawa strażnika! Prowadzenie również kreatywne i ciekawe. Z racji, że pochwała słuszna i pozytywnie mnie zaskoczyłeś, zostaniesz nagrodzony.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.