Jump to content

A może? - Podanie na admina: lol omfg -,-

nieOgarniam.
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: lol omfg -,-
Mutacja głosu: Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT)

https://www.gametracker.com/player/lol omfg -.-/193.33.177.54:27176/

https://www.gametracker.com/player/mordercza kaszanka %3Ao/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Czesto widoczny w nocy, troche w dzień. Nie raz gram i brakuje admina, a niestety bywają sytuacje, ktore wymagają bana.. Chciałbym pomóc innym adminom ;)
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam):  steam
Steam ID: STEAM_0:0:4220289
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Sadzę, że tak ;>

Hm no  to tak . Pierwsze co  to staż okey  bo sporo grywałeś u nas pózniej   lekka przerwa  była  teraz wróciłeś . Przegrane godzinki widzę cię częściej  gt to róznie urywki  ale potrafisz spędzić za to długo na serwerze czasem nawet bardzo długo jednego dnia   , no i też masz na ffa  admina także jakieś tam trzeba mieć przerwy by ogarniać na tamtym serwie  byle byś wyrabiał tutaj jak i tam  .  Co do adminów zawsze znajdzie się tam w nocy jakiś admin  jak już tam wcześniej wspominałem no ale plusem jest to że  często grasz za dnia kiedy   mogę powiedzieć różnie  jest czasem są admini a czasem nie ma i ciężko czasem opanować serwa. A przyda się admin za dnia  który by popilnował.

Co do kultury raczej nie widziałem problemów z tobą .

Doświadczenie jako tako posiadasz bo masz admina na ffa.  Zgłaszasz często na [email protected] no ale to  takie tam drobnostki...

Podsumowując  mimo wszystko ja jestem za daniem szansy   bo tak jak pisałem  admin za dnia zawsze się przyda kiedy różne rzeczy się wtedy dzieją  więc jestem za okresem próbnym.Ale  zadecydują o tym opiekunowie .

No ale życzę i tak powodzonka. ^^ 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.