Jump to content

Guest
 Share

Recommended Posts

Siemka, nie znalazłem żadnego tematu z pochwałami więc napiszę w skargach, bo kiedyś skargi były też łamane przez pochwały z tego co pamiętam. Fajnie by było jak bym nie dostał warna za offtopic czy za coś podobnego tylko ewentualnie można przenieść temat w inne miejsce. Wiecie, nie chcę się żegnać znowu z kontem. Wiem że nie wszyscy są zadowoleni z mojego powrotu i nic z tym nie zrobię. Mimo tego chciałbym podziękować administracji i graczom za obecną sytuację na serwerze. Wchodzę po pół roku i widzę bardzo dużo zmian. Nowe klasy, nowi gracze, inny system lewelowania, naprawione bugi które zgłaszałem przed wygnaniem, po prostu chce się grać. Mamy trzynasty, niedługo reset, a ciągle widać grywalną ilość osób. Biorę pod uwagę obecną sytuację w naszym kraju, ale to i tak bardzo dobrze, że ludzie zostają u nas na serwerach. Myślę, że to przez bardzo dobry balans rozgrywki i obecną ilość expa ludzie są zachęceni do gry. Serio wbicie 40 poziomu to kwestia kilku map, a komandorem w dobrym przypadku nawet dwie. Podsumowując według mnie exp jest dobrze dobrany, nowe klasy świetne, chociaż niektóre wypadałoby poprawić ale to będzie osobny temat, ludzie też są bardzo dobrze do siebie nastawieni, nie mówię tu już o sobie bo to osobna sprawa. W czasie bana grałem na innych cod modach i biorąc pod uwagę zaangażowanie i porównanie samych serwerów czyli inne pobugowane i nasze nie posiadające praktycznie żadnych bugów to jestem zdziwiony, że będę pierwszą osobą która chwali, a nie narzeka wiecznie :) Trzymajcie tak dalej to ludzi będzie tylko przybywać :D

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.