Jump to content

dzień dobry potrzebuje odpowiedzi

dayN
 Share

Recommended Posts

heii jestem Zosia

Czy da się ustawić na non stimie "m_rawinput 1" bo gralam u chlopaka na steamie i on mial ustawione wlasnie to na 1 a na non steamie jak probuje wpisac to to nie wyszkuje mi tej komendy, mozna prosic o pomoc jak to mozna zrobic?

hm ciekawe a wpisz noforcemspd

ppm na ikone cs 1.6 -> właściwości -> element docelowy i na samym końcu dopisz - noforcemspd

Z tego co dobrze pamiętam komedna powinna zadziałać, jeżeli nic się nie zmieni to odpisz w tym temacie 

ps. jaką masz myszke? rozumiem że na dpi chcesz jechać? ruszałaś coś w systemie lub regeditach?

adam napisałem już to wszystko? :D

Edited by Omega*

To jest komenda to używania ustawień własnych myszki czułość itp. powiedz nam jaką masz myszkę, a spróbujemy odpowiedzieć i pomóc. Wiem, że na myszkach typu steel series nie ma z tym problemu, ja osobiście mam razera i też nie borykałem się z problemami

7 godzin temu, UCZICZIIZ napisał:

Po co chcesz grać na włączonej akceleracji? 

Myślę że uczi ma tu rację, wtedy to działa na zasadzie tak jak by "wyrzutu" najprościej mówiąc : Im mocniej poruszysz myszka, tym dalej poleci kursor, dużo osób próbowało tego ustawienia ale jesy gorzej, serio (tak, ja też kiedyś próbowałem) 😂

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.