Jump to content

Recommended Posts

Klasa: Gumiś (Darmowa)

opis: autobh  +5int obrażeń z mp5  

bronie: mp5 deagl

staty: do ustalenia 

(od awansów to ja nie mam pomysłu to niech już właściciel i opiekun dodadzą co ma posiadać od lvl )

Klasa: Astronauta

opis: 3 skoki i  1/14/1/15 z m4a1

bronie: m4a1 i deagl

Klasa: Astronauta od (40lvl)

opis: 4 skoki   1/13 z m4a1 

bronie m4a1 i deagl

staty do ustalenia 

Klasa: Astronauta (od 80lvl)

opis: 5 skoki    1/12 z m4a1 

statystyki: do ustalenia 

Klasa: astronuata (od 140 lvl)

opis: 6 skoki    1/11 z m4a1

no i to na tyle klasy  są dobre i proszę chociaż do kolejnego resetu dodać bynajmniej jedną żeby  jakas klasa miała przewagę nad premkami bo serwer nie gra tylko  premki vs premki :D Pozdrawiam :D

Edited by Lecimy Z Dobrymi Cheatami

Witam

Po pierwsze jest od tego odpowiedni dział jak i również temat, więc proszę mi następnym razem nie spamować skoro już jest coś od tego... Po drugie, gram na serwerze i nie widziałem gry "premki vs premki" na serwerze, więc nie wiem skąd wziąłeś to zdanie ale okej -> "no i to na tyle klasy  są dobre i proszę chociaż do kolejnego resetu dodać bynajmniej jedną żeby  jakas klasa miała przewagę nad premkami bo serwer nie gra tylko  premki vs premki". Co do zatwierdzenia klas na serwer jesteśmy My, pomijając to że w tym resecie powstało dużo nowych klas które potrafią bić premki na głowę, wiem bo sam na własnej skórze nie raz się przekonałem. Oczywiście, dziękuję za propozycje (na przyszłość prosiłbym o pisanie ich w temacie do tego przeznaczonym -> 

Spoiler

Gdy zostanie temat przedyskutowany to dodam notkę do Twojej wypowiedzi, na ten temat zamykam żeby nie robić (powtórzę się po raz trzeci) spamu w temacie.

Pozdrawiam VV.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.