Jump to content

seq // luv.anime
 Share

Recommended Posts

Nick w grze:  seq
Link do Game Trackerhttps://www.gametracker.com/player/seq/147.135.197.53:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): Steam http://steamcommunity.com/id/seqtheotaku
Doświadczenie adminowskie: Byłem już adminem na tym serwerze, byłem też adminem na pewnym BB.
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 6/10
Dlaczego Ty?: Byłem już tu adminem, wiem co i jak, jestem rozpoznawalny na serwerze. Znam regulamin na wylot mimo lekkich zmian w nim. Odpowiadam na pytania nowych graczy jak i stałych bywalców chcących się czegoś nauczyć. 
Kontakt: Zarówno steam jak i discord, jednak jeżeli nie ma mnie w grze to raczej na steamie nie odpowiem.

Seq, przecież ty masz 12 lat... :policjant: Wracaj oglądać anime.

Nie no, co do wieku to nie będę wchodził w paradę czy podałeś prawdziwy czy nie, ponieważ jak niektórzy mogą się domyślać - sam za każdym razem gdy ktoś pyta podaje różny wiek, mój prawdziwy zna zaledwie garstka osób.

Co do pozostałej części podania:

Na minus wychodzi Twoje GT, co prawda w ciągu ostatnich dni spędziłeś na serwerze naprawdę masę czasu,  lecz przecież wszyscy wiemy, że tak nie będzie zawsze. Na serwer "wróciłeś" jakiś tydzień temu, nie wszyscy gracze ciebie zdążyli dobrze poznać, dodatkowo na serwerze pod Twoją nieobecność zmieniło się naprawde wiele - co z reszta sam zdążyłeś zauważyć.

Dodatkowo nie podałeś żadnej informacji o tym, czy będziesz płacił składkę, więc ocene czy składka jest na plus, czy minus musisz sam wystawić, zależne od Twojego faktycznego zdania na temat składki.

Ale co by nie było, znajdą się również plusy.

Jakby nie patrzeć, faktycznie byłeś wcześniej administratorem na tym serwerze i nie tylko, więc wiesz jak to działa od środka.

Mało kiedy zadajesz "idiotyczne" pytania, częściej na nie odpowiadasz.

W końcu może będę miał jakiegoś przeciwnika, który stawia faktyczny opór, a nie tylko ten wymyślony przez Ekipe mocnego pierdolnięcia (Czyt. Kolekcjoner, bogacz, didek, damianek)

Podsumowując, pograj jeszczę parę dni aby nie było przypadków typu "On ma admina? Pierwszy raz go widzę na serwerze." i dopiero złóż podanie na admina serwera (nie zapomnij również poprawić Twoje podanie, bo obecnie jakoś cienko wygląda)

To by było na tyle, możesz czuć się zaszczycony, ponieważ ja się nie wypowiadam w podaniach na tę stanowisko, lecz teraz musiałem zrobić wyjątek... :D

Ostatnim razem rozstałeś z nami w słabym stylu, dlatego przetestujemy twoją 'cierpliwość' i sprawdzimy czy chcesz z nami zostać na dłużej czy nie. Adminów na miesiąc czy dwa tu nie potrzeba. Do tego dopiero co wróciłeś więc pograj dłużej. Mimo wszystko grę jak i zasady na serwerze ogarniasz więc wiek nie będzie tu stanowił problemu. Czas pokaże co będzie dalej. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.