Jump to content

[CS:GO Only Mirage] Podanie o admina ***Bunny***

KaskaderAkaBunny
 Share

Recommended Posts

Imię: Patryk
Nick z gry: ***Bunny***
Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak 
SteamID: STEAM_1:0:434284174
Link do twojego profilu na GT z danego serwerahttps://www.gametracker.com/player/***Bunny***/147.135.199.66:27015/
Znajomość SM x/10: takie 8.5/10
Zapoznałeś się z regulaminem serwera (TAK/NIE): TAK jak najbardziej.
Dlaczego chcesz dostać admina: Jestem Patryk mam 16 lat ( w listopadzie 17) i pochodzę z województwa Łódzkiego. Interesuję się motoryzacją jak i posiadam ja znaczy posiadałem quada 250 cm3 lecz sprzedałem i będę kupował coś większego. Uwielbiam grać na serwerach 1shot2kill'a a szczególnie na only mirage bo na tym serwerze głównie gram (znaczy spędzam tam połowę swojego życia). Lubię posiadać swoje zdanie. Potrafię słuchać i szybko się uczę. Pisze to podanie dlatego, że chcę dołożyć cegiełkę do serwera w sposób pilnowania porządku.  Chciałbym posiadać tę posadę ze względu na pory w których gram a gram o porach popołudniowych i nocnych i czasami nocami brakuje tego admina gdzie np 4 graczy posiada wspomagacze. Oczywiście piszę do administracji o zaistniałej sytuacji jednak nie zawsze jest ona dostępna albo śpi. Chciałbym posiadać takową range Administratora, żeby studzić różne konflikty jak i dbać o porządek na serwerze. Serwer jest bardzo bardzo fajny lecz czasami są bardzo bardzo nie fajni gracze co wyzywają, czy nie mają mikrofonu po mutacji nadużywają i "piszczą". Chcę dostać Admina, żeby graczce czuli w pewnym sensie komfort z grania, żeby po prostu wiedzieli, że ktoś nad nimi czuwa i że nie mają się czego obawiać. 

Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.