Jump to content

BAN ZA OBRAZE, PRZEPRASZAM.

Mobbyn
 Share

Recommended Posts

Nick z CS: Uhqqow

Admin banujący: Qbikk

Serwer: Only dd2

Data zdarzenia: 05.04.2020

Opis sytuacji: Poniosło mnie z kulturą ale ogólnie nie zauważyłem który admin mnie zbanował ale sami nie mają lepszej kultury i śmieją się z tego że komuś zależy pograć z normalnymi graczami, admin który mnie banował miał beke z tego że za kulturę dostałem bana na tydzień.. nie pozdrawiam go, ale z góry wszystki obrażonych przepraszam i moje słowa nie leciały w strone admina tylko jednego z graczy, bardzo prosze o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy i odbanowanie mnie. 

Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): 

Wycinek bana z konsoli: 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 22 godzin , 30 minut i 56 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Uhqqow 
[AMXBans] Powod : ' Kultura/Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 200160770 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 5.172.235.162 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Edytowane 11 minut temu przez Mobbyn

tak po czym szydziłeś na mikro i pokazywałeś jaki to fajny jesteś jak na admina to słabo troche, mimo wszystko chciałbym bardzo przeprosić, ja nie mam mikro dlatego admin Qbikkk wział i wlepił tego screena mimo że Holland hope wyzywał mnie przez mikro Panie Qbikk

mnie o zdanie nie spytałeś Panie kolego czy jestem urażony czy może mi do śmiechu jak po mnie jechał .

7 godzin temu, Mobbyn napisał:

tak po czym szydziłeś na mikro i pokazywałeś jaki to fajny jesteś jak na admina to słabo troche, mimo wszystko chciałbym bardzo przeprosić, ja nie mam mikro dlatego admin Qbikkk wział i wlepił tego screena mimo że Holland hope wyzywał mnie przez mikro Panie Qbikk

mnie o zdanie nie spytałeś Panie kolego czy jestem urażony czy może mi do śmiechu jak po mnie jechał .

Nie wiem dlaczego, ale mikro z HLTV znowu głosu nie nagrywa (zostanie to naprawione), a więc nie mam jak zweryfikować tego czy piszesz prawdę. Jedynie co mam, to tylko logi z czatu i widać jak obrażasz.

Uhqqow -13:57:59- 'say' "skanowalem przez smoke downie"

Uhqqow -14:04:39- 'say' "twoja mam mi robi laske"
Uhqqow -14:04:41- 'say' "pod biurkiem"
Uhqqow -14:04:44- 'say' "dlatego mi tak dobrze idzie"

1.1 Obrażanie gracza [Ban 1h - Ban 1 dzień], a jego rodziny. - [Ban 1 dzień  - Ban 7 dni]

Skracam Ci bana do 3 dni, bo miałeś jedynie tylko 2 bany za kulturę/obrazę ^^ Następnym razem taryfy ulgowej nie bedzie ;-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.