Jump to content

Urbex w wykonaniu Centa

Guest 50cent
 Share

Recommended Posts

Guest 50cent

Witam!

Dzisiaj pokażę wam oraz trochę opowiem o mojej wyprawie do opuszczonej fabryki.

Dokładnej lokalizacji wam nie podam, bo jest to teren strzeżony, zdradzę tylko, że obiekty te znajdują w stolicy Wielkopolski.

Wyprawa odbyła się totalnie na spontanie, z racji mojego przyjazdu do Poznania. Brało w niej udział dwóch moich kuzynów (jeden bardzo zaawansowany w tematach urbexu) oraz ja, zwykły gówniak wspinający się kiedyś po drzewach. Teren który zwiedzaliśmy był ogromny,

mieściły się na nim z 3-4 hale produkcyjne oraz wiele innych ciekawych budynków. Cała wyprawa trwała 

dobre 6 godzin, przy czym nie zwiedziliśmy wszystkiego. Ilość kroków jakie pokonałem w ten

dzień podchodziła pod 30 tysięcy. Nie wiem co mogę jeszcze dodać, więc pokaże wam po prostu jak to wyglądało.

Zdjęcia nie są jakiejś świetnej jakości, bo robiłem je telefonem z biegu, ale coś tam idzie zobaczyć. 

qBkys3o.jpgXbPeD05.jpgaMboSxB.jpgV6Au97C.jpgUYtEWIB.jpgZ0naCDz.jpgcjz9lTL.jpg1XoAl92.jpg

• 2 weeks later...
Guest 50cent
6 minut temu, young yean men napisał:

Ty no pewnie fajna przygoda ale powiem ci że te zdjęcie z dachu to jakis totalny kox jak dla mnie <3

Dzięki, dzięki, chociaż z gdybym miał jakąś lustrzankę to lepiej by to wyglądało.

Guest 50cent
Teraz, nicki <3 napisał:

ale jest adrenalina za to

To fakt, zwłaszcza jak ktoś zacznie Cie straszyć, ale takich rzeczy nie powinno się robić na nocnych urbexach

Guest 50cent
W dniu 24.04.2020 o 10:35, LsM napisał:

Fajna zajawka, też bym się chętnie wybrał na taką wyprawę. :pifpaf:

Zapraszam szanownego emeryta! :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.