Jump to content

Niski Stan FPS podczas gry

Recommended Posts

Witam przychodzę z pytaniem jak zwiększyć stan klatek ponieważ 200 ~ 250 na serwerze JB niezbyt mnie satysfakcjonuje przy aktualnym zestawie:

Płyta Główna:  Aorus B450 Elite Gaming.
 Karta Graficzna:  NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
 Procesor:  AMD Ryzen 5 2600x Six-Core Processor.
 Ram:  16 GB Aegis Dual.
 Dysk Twardy:  SSD ADATA 512GB.

Za ciekawe i działające odpowiedzi oczywiście nagradzam plusami <3  

Pulpit --prawy przycisk myszy --panel sterowania NVIDIA -- pojawia się pierwsze okienko zarządzanie ustawieniami 3D wybierasz ustawienia programu szukasz tam cs 1.6 i nastawiasz grę pod wydajność  (wyłącz synchronizacje pionową to zjada dużo fps) 

Cały czas panel sterowania NVIDIA -- wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z podglądu-- bierzesz stosuj preferencje użytkownika i przesuwasz suwakiem na wydajność 

Sprawdź czy masz wyłączoną opcje oszczędzania energii -- ikonka pulpitu-- panel sterowania -- opcje zasilania i tam będziesz to miał 

klikasz ikonkę systemu i wpisujesz GeForce Experience -- gdy to zrobisz strona główna i tam powinien być cs 1.6 klikasz na niego -- obok ikonki przywróć masz ustawienia niestandardowe klikasz i przesuwasz na wydajność ( tej opcji nigdy nie robiłem) -- dzięki temu programowi możesz zaaktualizować sterowniki karty graficznej 

W csie możesz zmniejszyć rozdzielczość ( im mniejsza tym więcej fps kosztem obrazu) możesz też przestawić cały system na wydajność ( słabo będzie wtedy wyglądać i za dużo to nie da ) 

JB ma mnóstwo modeli postaci i ogromne mapy przez co ciężko tam o dużą ilość fps.  Sam mam więcej fps w cs go na najwyższych ustawieniach aniżeli tam na tym serwie.. xd Udanych buntów 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.