Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
selfie

Zmiany na forum!

Recommended Posts

Premium
Posted (edited)

To niezly prima aprilis

mam na dzieje ze pamietasz o moim modzie

Edited by 333 [t]
By selfie,

Zobaczymy jutro, pojutrze itp :)

Donator

co tu się odjabłkowuje ? bo już nie ogarniam @ Evi. wstawia dziś zdjęcie swojego tajlandzkiego siusiaka a ty awans a serwery w lolu płoną.

Fajny ten Prima Aprilis 🍏 taki mało pojebany 🍏

@ Lasik to prima aprilis a nie koncert życzeń dla ułomnych.

@ PlejsyBabciJadzi🔥Natchnąłeś mnie tym pięknym dziełem sztuki więc tu taka pomniejszona wersja:

1287861122_pobrane(2).jpg.02df22898122f5d8967ddb774e536d89.jpg

Premium

Skoro @ selfie może zostać właścicielem to ja poproszę kratę piwka za opiekowanie się Only Mirage <3 ( @ d0naciak oczywiście żywca)  :pikaWave:

By d0naciak,

Max Kustosza mogę odpalić

Ludzie bójcie się selfie właścicielem .... oooo mamoooo wszyscy polegniemy xD powymienia nas na "lepsze" modele :lol3:

Myślę ze jest to w jakieś kwestii pomysł rozsądny, jeżeli @ d0naciak tak postanowił, nie bez powodu jego brak czasu wiążę się z zaniedbaniem obowiązków , myślę że @ selfie i @ Evi. są to osoby rozsądne i które mają czas który mogą poświecić na wykonanie obowiązków na które donaciak nie miał czasu. Są to osoby pomocne, wystarczy czasem porozmawiać z nimi o danym problemie niż działać pochopnie lub siać głupoty. 

Gratulacje .!

Posted (edited)

Ale śmieszek z tego małego grubaska :kekw: 

————————————————————

4 godziny temu, [V]ice[V]ersa napisał:

Witam

To ja w takim razie chcę połowę dochodów ze sprzedaży usług na COD MOD 201! do tego chce dostawać 13 i urlopy zdrowotne (bez miesięcznego oczekiwania)!

Pozdrawiam VV.

Jako Twój Manager biorę 65% z Twojego zarobku :adminpatrzy::rofl:

Edited by Janusz z 201

Sponsor
42 minuty temu, VanillaSkyAvB. napisał:

@ kasiaa rekrutacja na moda będzie xDDDDDD

Jak złożę podanie, to dostanę moda? PROSZĘ PROSZĘ PROSZĘ! :help:  Ta ranga jest dla mnie wszystkim! To całe moje życie! Bez tego jestem nikim! Tylko to się dla mnie liczy! :kekw:

Tak, tak, mi też jest smutno i przykro i w ogóle :( 

To jednak nie była akcja zaplanowana na 1 kwietnia upsik :P

Jak na moje to właściwa decyzja, nie ma na tym forum osoby zaangażowanej bardziej od @ selfie, a myślę że po takim awansie tych chęci będzie miał jeszcze więcej niż dotychczas co dla forum będzie dużym plusem.

Awansik dla @ Evi. również zasłużony sporo robi dla forum więc miło że została doceniona.

Gratuluję jeszcze raz, ciągnijcie maszynę dalej :HYPERSL:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.