Jump to content

bandyckie rakiety

Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

Wsparcie ogniowe na serwerze z rakietami samonaprowadzającymi na 80 lvlu, to jakieś nieporozumienie. Gracz stoi na swoim respie i zabija graczy latając rakietami na drugiego respa. Jedną rakietą może zabić 3-4 graczy na raz, którzy stoją blisko, a takich rakiet ma kilka.
Ludzie narzekają na te rakiety, kilka rund, po czym z 30 osób robi się 20 i mniej. Ciężko nazwać to grą, jeśli granie polega na tym kto się lepiej ukryje na respie przed rakietą.
Sam teka, który grał tym w poprzedni reset chwalił się, że przez jego rakiety było 5 ludzi na serwerze.
Niech wsparcie ma zwykłe rakiety, a nie rakiety, które wypędzają ludzi z serwera. 

Domyślam się że chodzi o mnie więc i ja podzielę się swoim zdaniem. Każda klasa ma swój atut który wykorzystuje, nikt nie broni innym grać wsparciem a każdy płacze jak małe dziecko. Jezli ktoś kogo nie znacie zaczyna wygrywać mapy na serwie to zaczynają się problemy, przed resetem teka latał rakietami i jakoś nikt tematu na forum nie zakładał. Poza tym narzekacie że wsparcie jest za mocne dla innych graczy A sami kupujecie premki. Trochę to śmieszne ;)

Witam.

Zaraz się zrobi nie potrzebny spam. Powiem jak to wygląda z mojej strony: Wsparcie bez tych rakiet -> nikt nie grał tą klasą. Klasa z tymi rakietami -> nie nie, usuń, zabierz, najlepiej wywalić z serwera.

Pomyślimy co nad tym zrobić, czy zostawić płacz czy uśmiercić klasę...

Odpowiedź będzie tutaj.

Pozdrawiam VV.

By [V]ice[V]ersa,

Rakiety zostały zmienione na zwykłe.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.