Jump to content

Recommended Posts

Sponsor

Hej. Pisze z trochę nietypowym problemem, ale nie potrafię sobie sam z nim poradzić, mimo szukania w googlach czy YT. Otóż, grałem sobie na NS grafika : OpenGL, 800x600. Po prostu do takiej sie przyzwyczaiłem . Postanowiłem przejść na Steama. Konto już miałem, więc tylko odpaliłem csa i ustawiłem takie same ustawienia jak na NS. Z miejsca kick z gry i ustawiło renderowanie na  "Software".Odechciało mi się Steama, więc [ostanowiłem wrócić na NS, niestety na NS jakimś cudem również ustawiło się renderowanie na "software" przy każdej próbie zmiany - kick z gry. Odinstalowałem csa, zainstalowałem i cyk, grafika OpenGL, jednak nie 800x600 a 640x480 i znowu przy próbie zmiany na 800x600 ustawia "software" i dupa :<

Ktoś pomoże pomidorowi? Problem może i śmieszny, ale w ustawieniach csa 1.6 grzebałem pewnie z 5 lat temu, totalnie nie mam pojęcia o co chodzi i co z tym zrobić, próbowaliśmy z Seebixem, ale nic z tego, stanęło na tym, ze na NS odpaliła mi sie gra w OpenGL, lecz tylko na 640x480. Ktoś ma jakiś pomysł?

Admin

Może spróbuj zainstalować po prostu jakieś sterowniki? Wiem że sam kiedyś miałem z tym problem i w moim wypadku akurat więcej możliwości do zmian miałem na Steamie.

Ja to kombinowałem tak, że najpierw ustawiałem rozdzielczość i klikałem Zastosuj, potem ewentualnie Grafikę i Zastosuj - bądź odwrotnie, trzeba by się tym trochę pobawić.

Potestuj sobie wszelkie możliwości i daj znać co udało Ci się osiągnąć. Ewentualnie możesz się pobawić też na zmianę ustawień graficznych przez parametry startowe:

Czyli na Steamie: Biblioteka->Counter Strike->Właściwości->Ustaw parametry startowe czy jakoś tak i tam dopisujesz: -w 800 -h 600

Sponsor
Author of the topic Posted

Panowie, dzieki za odpowiedzi!

Niestety, próbowałem praktycznie wszystkiego. Ściągałem inne sterowniki (nowsze), specjalnie pod moją karte graficzną, wszystkie próby kończyły się fiaskiem. Jedyne co zadziałało, to odinstalowanie i steama i NS, zainstalowanie zwykłego NS ponownie i jakimś cudem grafika wróciła na OpenGL i 800x600, więc nie będę juz nic ruszał. Chciałem sie przerzucić na steam, ale to chyba jednak odpada, nie chce mi sie uczyć grać na nowej grafice. 

Jeszcze raz dziękuję obydwu Panom za rady, temat do zamknięcia.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.