Jump to content

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:  Just Nibba
Wiek20
Mutacja głosu: tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/player/Just Nibba/147.135.199.65:27015/
Znajomość sourcebans [1-10]7-8
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedzDlaczego ja... Sądzę, że jako osoba spokojna, ustabilizowana emocjonalnie i psychicznie, niezbyt awanturnicza, chyba nawet lubiana :3 na serwerze jestem w stanie działać dla dobra serwera jak i dobrego imienia sieci. Jestem przyjaźnie nastawiony do ludzi bez względu na to jak bardzo by się nie starali pokazywać swoje IQ :D. Jestem osobą bezkonfliktową i mam nadzieję takim pozostać. Jestem obiektywny i jak trzeba też stanowczy. 
Posiadasz działający mikrofonoczywiście, że tak 
Kontakt (GG / Steam)steam, discord, fb, dla bardzo ważnych spraw to nawet służbowy telefon :D
Steam ID:  STEAM_1:0:464178274
Czy posiadasz konto Prime?Tak
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%Oczywiście, że tak

Edited by Monsterek
By Evi.,

2.18 Zakazuje się nadmiernego używania kolorów w postach. - Edytuj temat i użyj 2/3 kolorki max :)

Jestem na nie.

Odkąd zacząłem grać ani razu nie widziałem gracza o takim nicku.

Jak pytałem osoby na serwie kim jesteś mówili że pierwszy raz cie słyszą twój nick,albo że widzieli cię max raz na serwerze.

Dlatego jestem na nie, jak częściej będę cie widział zmienię zdanie na ten moment niestety.

Pozdrawiam :D 

Jestem za okresem próbnym, bo wydaje mi się że serwer potrzebuje jeszcze jednego admina:

-/+ mimo GT rzadko widać Cię na serwie,

- aktywność na forum

+ faktycznie jesteś ogarnięty i sprawiasz wrażenie doświadczonego w CSie 

+ prime, wiek, mikro

Admin

Podania póki co nie odrzucam ani nie przyjmuje, bo najpierw zapraszam na rozmowę discord/ts. Odezwij się do mnie w celu ustalenia daty i godziny (48 godzin na zgłoszenie się) ^^ 

Admin
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.