Jump to content

Co nowego w Microsoft Edge Dev (build 82.0.446.0)?


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_120320201406_736059.jpg

Edge Chromium jest konsekwentnie udoskonalany i z tygodnia na tydzień staje się coraz potężniejszym narzędziem w rękach zarówno zaawansowanych, jak i tzw. przeciętnych użytkowników. Aktualizaca w kanale Dev z tego tygodnia przyniosła garść zmian w obszarach Kolekcji, zasad zarządzania, wyboru silnika wyszukiwania, zarządzania profilami i designu. Nie zabrakło też poprawek stabilności i działania.

Microsoft Edge Dev - nowości w kompilacji 82.0.446.0

  • Guided Switch: dodano możliwość zapytania, czy przełączyć na konto szkolne lub służbowe, gdy szkolna lub służbowa zawartość została otwarta na profilu prywatnym.
  • Dodano lepszą obsługę przeciągnij-i-upuść w Kolekcjach.
  • Dodano wsparcie dla większej liczby stron, aby informacje o cenach i ocenach produktu mogły być poprawnie dodane do Kolekcji.
  • Dodano wsparcie dla zasady zarządzania Native Window Occlusion z Chromium.
  • Dodano opcję do zasady zarządzania Manage Search Engines, umożliwiającą zezwolenie na odkrywanie dostawców wyszukiwarki.
  • Dodano poprawione wiadomości dla kont, które nie są w stanie synchronizować, wraz z informacją, dlaczego nie mogą.
  • Dodano nowy design Fluent dla kontrolek stron, takich jak menu kalendarza i rozwijane menu, na komputerach Mac.

Microsoft Edge Dev - najważniejsze poprawki w kompilacji 82.0.446.0

Rozwiązano kilka problemów z wysypywaniem się przeglądarki w różnych okolicznościach, odtwarzaniem wideo na Netfliksie (błąd D7356), synchronizacją, gdy włączone są rozszerzenia VPN, wyciszaniem dźwięku, trybem IE, obsługą i adnotacjami na dokumentach PDF oraz przewijaniem na stronach Ulubionych i Rozszerzeń. Microsoft poinformował też o poprawionym kolorze paska tytułu aplikacji PWA, a także o usunięciu możliwości dodawania wszystkich kart z okna InPrivate lub sesji gościa do Kolekcji. Ponadto została wyłączona funkcja Udostępnij we wszystkich wersjach Windows starszych od Windows 10.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.