Jump to content

Odwołanie

Vegam
 Share

Recommended Posts

Twój nick: VEGAMMMMMMMMMMMMMM

Nick gracza, na którego jest skarga: Qbikk (ale to raczej nie skarga, a próba wyjasnienia bana)

SteamID: STEAM_0:1:52982995

Opis: Gram sobie, dostaje bana o treści PUNKT 3.2, nastepny bedzie 24h, jak sie domyslam za raszowanie na bh/sgs czy jak tam to sobie nazywacie. Bana na 3 godziny mógłbym spokojnie przeczekac,

ale spodziewam się, że sytuacja będzie sie powtarzać, a uważam, że ban jest niesłuszny. Nie przypominam sobie abym raszował na tej mapie na bh/sgs, dziwią mnie również ostrzeżenia od admina banującego 

w sytuacji gdy jestem w tt i raszuje dlugą używając podwójnego skoku strefując w powietrzu. Nie jest to bh ani sgs więc nie rozumiem też powodu ostrzeżeń. Chciałbym też dowiedzieć się co konkretnie według

admina banującego było przyczyną bana, podejrzewam że mogą to być sgsy w trakcie rundy (chociaż to co robie to nie sgs a standup bhop), które są dozwolone jeśli nie używam ich do raszu.

Dowodyhttp://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=63878  Nie wiem czy to dobry dział, jeśli zły to przepraszam :)

Wg mnie Twoje standup bhop'y podpadaja pod ponizsze punkty, dla mnie to w sumie to samo co sgj, bh czy inne przyspieszacze - ułatwiaja rasz, co powinno byc zakazane.

3.1 Zakaz używania/stosowania "Ground Strefe Jump" "G-Strafe" oraz "duck jump" (movment z dwoma skokami) - [Ban 1 dzień - 7 dni - PERM]

3.2 Zakaz rushowania za pomocą bh/duck/sgs ze spadochronem i bez - [Ban 1 dzień - Ban 7 dni - PERM]

3.3 Zakaz używania podczas rushowania "wspomagaczy" utrudniających rozgrywkę typu SGS/gs'a jak i DD (DOUBLEDUCK) inaczej zakaz scrollowania nie więcej niż 2 razy podczas latania na spadochronie - [Ban 1 dzień - Ban 7 dni - PERM]

7 godzin temu, Vegam napisał:

Nie wiem czy to coś z pukawką, czy błędnym adresem, ale nie da się wejść w dema z serwera, z dd2#1 oraz FFA odnośnik do hltv na początku strony działa normalnie

Pukawka coś musiała zrobić i czekamy na odpowiedź z ich strony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.