Jump to content

Migracja z Moverem już dostępna dla użytkowników Microsoft 365


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_040320201219_696803.jpg

W październiku Microsoft przejął Mover, wiodącego dostawcę platformy migracji plików do chmury, posiadającego oferty zarówno dla adminów, jak i samoobsługową. Jako że wciąż rośnie zapotrzebowanie klientów na przenoszenie zawartości do chmury, Mover będzie pomagał im w migracji plików do Microsoft 365. Funkcjonalność ta stała się właśnie dostępna, a Microsoft wyjaśnił szczegóły działania tej usługi w swoim ekosystemie.

Dziś z przyjemnością ogłaszamy, że Mover jest teraz dostępny dla klientów Microsoft 365 na całym świecie. Od czasu, gdy Microsoft ogłosił przejęcie Mover, nasi specjaliści od migracji ciężko pracowali, by dostarczyć serwis, w tym oferty kierowane do adminów i samoobsługowe, większej liczbie klientów, jako że zapotrzebowanie na przenoszenie zawartości do chmury stale rośnie.
— Mark Kashman, senior product manager (SharePoint/Microsoft)

Mover obsługuje migrację z ponad tuzina chmur — w tym Box, Dropbox, Egnyte i Google Drive — do OneDrive i SharePoint. Umożliwia to bezproblemową współpracę w aplikacjach i usługach Microsoft 365, takich jak aplikacje Office i Microsoft Teams. Zespół Mover także wniósł do tej implementacji swoje doświadczenie i technologi migracji, dzięki czemu Microsoft może zapewniać firmom wszystkich rozmiarów odpowiednie narzędzia, ludzi i partnerów, pozwalających z powodzeniem migrować do Microsoft Cloud.

Mover

Mover wprowadza wiele nowych scenariuszów migracji do chmury, które stanowią uzupełnienie istniejącego SharePoint Migration Tool (SPMT) do migracji zawartości ze stron i udostępnionych plików SharePointa w środowiskach on-premise, planowania i wdrażania FastTrack i ekosystemu partnerów migracyjnych.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.