Jump to content

Epidemia się rozrasta. Microsoft odwołuje kolejny event. Tym razem padło na MVP Summit


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_030320200821_140653.jpg

Mamy wtorek i zaczynamy go od kolejnej informacji na temat koronawirusa. Microsoft po raz kolejny zdecydował o odwołaniu swojego wydarzenia i tym razem padło na MVP Summit. Ten kilkudniowy event co roku skupia grupę najbardziej wartościowych specjalistów technologii Microsoftu, którzy aktywnie uczestniczą w rozwoju wiedzy na temat usług giganta. Wydarzenie odbywa się w głównej siedzibie Microsoftu w Redmond i w tym roku miało wystartować 15 marca i potrwać aż do 20 marca.

Microsoft blisko monitoruje rozwój globalnej sytuacji w związku z wirusem COVID-19. Zapoznaliśmy się z wytycznymi udostępnionymi przez rządowe agencje. Zdrowie i bezpieczeństwo MVP, naszych regionalnych dyrektorów oraz oczywiście naszych partnerów, dostawców i pracowników jest dla nas najważniejsze. W świetle ostatnich wydarzeń podjęliśmy decyzję, że tegoroczna edycja MVP Summit odbędzie się tylko online.

Microsoft poinformował o tym fakcie wszystkich MVP drogą mailową. Wcześniej odwołano już IoT in Action i oczywiście jest to kiepska wiadomość, ale w świetle epidemii jest to zrozumiałe. Odwoływanie masowych imprez, a zwłaszcza takich gromadzących uczestników z całego świata, to jedyny logiczny i odpowiedzialny krok. Niestety możemy mieć też poważne obawy co do majowego Build 2020.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.