Jump to content

Twitter zakazuje podróżowania swoim pracownikom. Powód? Oczywiście COVID-19


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_020320201446_413948.jpg

Dzień bez przynajmniej drobnej wzmianki na temat wirusa COVID-19 to dzień stracony. Jest to zdecydowanie top tematów we wszystkich mediach, bo w sumie koronawirus ma wpływ na praktycznie każdą dziedzinę życia. Co chwilę możemy usłyszeć lub przeczytać o kolejnych przesunięciach, opóźnieniach czy anulowaniu dużych imprez. Duże firmy i marki aktywne reagują na ten epidemiologiczny kryzys i wprowadzają różnego rodzaju wewnętrzne regulacje.

Głównie odnoszą się one do zachowania odpowiedniego poziomu higieny w biurze, ale również do unikania podróży, poza tymi krytycznymi i niezbędnymi do poprawnego funkcjonowania firmy. Podróże służbowe są w dużych firmach nieodzownym aspektem ich działania, więc to może w pewien sposób spowolnić niektóre działania. Twitter poinformował właśnie, że ogranicza służbowe podróże swoich pracowników do absolutnego minimum.

Naszym celem jest zmniejszenie ryzyka zarażenia lub rozprzestrzeniania wirusa przez​​któregokolwiek z pracowników Twittera. Ważne jest, abyśmy podejmowali te proaktywne kroki, aby chronić siebie i innych oraz zminimalizować rozprzestrzenianie się COVID-19.

Również Microsoft podejmuje podobne kroki i w związku z tym postanowił odwołać event IoT in Action. Pod sporym znakiem zapytania jest również bardzo ważna coroczna konferencja Build 2020, która planowo ma odbyć się w dniach 19-21 maja. O jej ewentualnym odwołaniu (lub zmianie terminu) Microsoft na pewno poinformuje uczestników z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.