Jump to content

[PODANIE NA ADMINA] CiasteczKoO^^

Ciastko^^
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: CiasteczKoO^^ l 1shot2kill.pl
Mutacja głosu: Oczywiście .
Czas spędzony na serwerze (link do GT):  https://www.gametracker.com/player/CiasteczKoO^^ l 1shot2kill.pl/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Oczywiście.
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Dlaczego ja?. Wiec myślę, ze jestem osoba kompetentna jak i bezkonfliktowa, przesiaduje tyle na ile mogę. Rekrutacja jest otwarta wiec jest jakieś zapotrzebowanie, ktoś musi utrzymywać kulturę w jakimś stopniu i jak czystej gry.
Posiadasz działający mikrofon: Tak, Tak.
Kontakt (GG / Steam):  GG, STEAM 
Steam ID: STEAM_0:1:530267902
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:  Oczywiście, jest to podstawa . 

Edited by Ciastko^^

Po krótko  co do samego podania można dać szanse, lecz myślę najlepiej z okresem próbnym 2 tygodni.

+ Poprawiłeś się co do samej kultury.  Raczej już żadnych problemów nie robiłeś na serwie.

+ Nadrobiony staż na serwie z godzinami również.

+/-   Co do samego Gt  przez miech widać aktywność ,lecz te ostatnie 7 dni   to takie 50 na 50  stąd jestem za próbnym  żebyś się wykazał co do samego  doświadczenia jak i   bycia widocznym na serwie. :) 

+ Reszta to standardowe takie można powiedzieć mniej ważne zalety : steam , mikro i wiek.

Powodzonka ;) 

Guest bekib0y

Patrząc na GT to logiczne, że każdy gra tyle na ile może, a i tak spełniasz te bodajże 360 minut (tygodniowo). Mutacje masz, jesteś komunikatywny chłopak. Co do kultury to uczysz się od samej legendy, więc ja osobiście co do Twojej osoby jak i gry na serwerze nie mam żadnych zastrzeżeń. Zresztą jak Błaszczyk miał tutaj admina to każdemu przy odrobinie chęci powinna należeć się szansa : )

Okres próbny. 

Cóż jeśli chce pomóc i spróbwać swoich sił jako admin DD2#2 to też proponuję wziąć na okres próbny.
+ gt 
+ mikro  + mutacja
+ nie zauważyłem jakichś niekulturalnych zachowań
+ ponoć ogarnia amx
+ steam
+ i mój ulubiony argument, który przytoczył Beki "skoro Błaszczykowski miał tu admina..." :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.