Jump to content

[Rozwiązany] Zadziwiający administrator BB

Tazeq
 Share

Recommended Posts

Chciałbym tutaj poprostu opisać jak żenujący jest administrator o nicku Dzwiek który nie potrafi nawet poprawnie wykonywac swoich obowiązków Dostałem bana za rzekome "skracanie" A to tylko dlatego że poprostu źle on zbudował swoją baze mało tego nawet go nie dotkąłem Pomijajmy fakt ze on buduje sobie w czasie testowania poczym poprostu wlatuje do bazy którą przez najbliższą minute poprawia i nie da sie do niej dostać Nie pomaga graczą a nawet mówi że nie administrator nie jest  od pomagania. Administrator powinien Być pomocny ale również nadzorować gre innych graczy By grało się im milej i by zatrzymać ich na swoim serwerze w przypadku Dzwieka jest odwrotnie wręcz zraża do serwera ludzi ... Pozatym Chyba troche faworyzował bo gdy patrzałem potem na AMXBANS to ja i ktoś dostaliśmy bana za skracanie na 5godz gdy jakaś jedna osoba dostała na 1 godzine Prosze o pożądne zdyscyplinowanie tego administratora gdyż wydaje sie wogóle nie ogarnięty jak by wygrał tą range w czipsach czy dostał od kogoś ... 

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.