Jump to content

Premiera Samsunga Galaxy Fold 2 już za kilka miesięcy razem z Galaxy Note 20


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_170220201034_68273.jpg

Rodzina składanych smartfonów Samsunga nabiera powoli kształtu i obejmuje obecnie dwóch członków - pionierskiego Galaxy Folda oraz świeżynkę na rynku, czyli Galaxy Z Flip. Oba urządzenia składają się w odmienny sposób - są to dwie różne kategorie sprzętu. Fold to składany tablet, a Flip to składany smartfon i tak trzeba traktować te sprzęty. Skoro nie można w tej kwestii nic więcej zaproponować, to pora chyba na kolejną generację.

Galaxy Fold 2 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany już w połowie tego roku i będzie wykorzystywać technologię Ultra-Thin-Glass, którą zastosowano w Z Flip. Będzie ona pokrywać ekran o przekątnej 7,7-cala w formie rozłożonej. Ponadto spekuluje się, że Fold 2 pozbędzie się tego charakterystycznego wcięcia obecnego w pierwszej wersji, a obiektywy apartu zostaną umieszczone w specjalnym wcięciu, tak jak to ma miejsce w Z Flip.

Jak można się spodziewać, Galaxy Fold 2 nie będzie tak tani jak Galaxy Z Flip lub Motorola Razr i może być wyceniony na około 2000$, podobnie jak jego poprzednik. Wyższa cena oznacza, że ​​urządzenie powinno być wyposażone w wydajniejsze podzespoły i łączność 5G. Premiera nowego Folda ma nastąpić równolegle z premierą Galaxy Note 20.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.