Jump to content

Propozycja - zmiana freeday'a.

KunShi
 Share

Recommended Posts

Moja propozycja dotyczy FreeDaya na początku mapy chodzi mi o to żeby dodać boks miedzy więźniami a zabici więźniowie zostawaliby odrodzeni, byłoby to umilenie czasu gdy trzeba czekać aż skończy się FD.

Na ruskich serwerach tak jest to pomyślałem ze tutaj tez można takie coś dać :D

@ Weronika albo ktoś z czerwonych chciałby zobaczyć jak to wygląda mogę dać ip na pw :p

Edited by KunShi

Jak dla mnie propozycja śmieszna lecz trzeba popatrzeć z dwóch stron na nią:

Pierwsza najczęściej większość graczy to osoby które pierwszy raz są na serwerze i w wiekowości przypadków mapy nie znają a FD to spokojny czas jak to Pani Opiekun napisała na zapoznanie się z nią i atrakcjami znajdującymi się na niej dla takich graczy ta opcja jest po prostu przeszkodą jak dla mnie 🍏

A druga strona to ta ze strony weteranów jailbreak bo po prawdzie dużo osób po prostu zna każdą mapę na wylot i dla nich jest to trochę nudne siedzenie tej minuty w sumie bez celu latając sobie po mapie jak Lasik z buszu🍏

Ale jest to zbędne jak dla mnie bo powiedzmy sobie szczerze już na fd był by taki rozpie🍏🍏🍏że dużej części graczy odechciało by się grać.

Oczywiście to mój jabłko pogląd 🍏🍏🍏

Niektórzy nie znają mapy, FD to czas aby się z nią zapoznać. Jeśli ktoś zna mapę zawsze można sobie znaleźć zajęcie. Typu: odrobić pracę domową, przejrzeć media społecznościowe, przejrzeć oraz poczytać artykuły na forum 1s2k, przypomnieć sobie regulamin, jeśli ktoś ma nick na hasło może sobie zmienić hasło w tym czasie, popisać z kolegami bądź koleżankami z pracy. Jest tyle rzeczy możliwych do zrobienia że AŻ te 2 minuty na FD zamieniają się w TYLKO 2 minuty. Podsumowując jestem na nie. @KunShi Zmieni to że gracze którzy będą chcieli pozwiedzać mapę będą ciągle zabijani i będą się co chwilę odradzać.

Edited by ~FrEsH~

Jako iż nie mogę edytować tematu napiszę tutaj, co zmienia że będzie włączony boks? Dalej osoby które przeglądają/piszą czy inne duperele mogą to robić, nic się nie zmieni tylko osoby które się nudzą będą mieli rozrywkę w formie boksu

To mam pomysł gdyż zdania są podzielone, @ Weronika a jak dać na próbę ten boks, tak samo jak było z bh na tydzień dodać boks 

Edited by KunShi
By Nethiri,

Jezeli nie mozesz edytować postu to zgłaszasz i w treści zgłoszenia piszesz co chciałbys zedytowac.

No jak dla mnie było by to nie potrzebne, bo lubię sobie skakać po mapce na bh, bawić się na niej na fd i zwiedzac, nawet jak ją już znam, ale wiem że są takie osoby które się nudzą, moze by zamiast każdemu włączyć box gracze którzy się nudzą na fd wpisują komende /box wtedy włączone jest tylko dla tych graczy którzy chcą się bić, a inni w spokoju mogą zwiedzić mapkę :pifpaf:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.