Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015
d0naciak

Zamknięcie serwera CSGO Mod 3 Maps

Recommended Posts

Admin

Witam. Niestety z uwagi na nieudane liczne próby odbudowania serwera co z resztą widać po jego aktualnym stanie, zdecydowałem się na jego zamknięcie. Dużo pracy zostało włożone w to aby serwer znów był na szczycie, jednak od któregoś miesiąca tylko dokładam do niego co mija się niestety z celem.

Osoby które wykupiły usługi na zawsze na serwerze mają prawo do przeniesienia jej na jakikolwiek inny serwer, wystarczy wypełnić poniższy wzór:

Cytat

Nick:

SteamID (jeśli Steam):

Usługa:

Pozdrawiam i przepraszam, jednak mi i opiekunom brakło już pomysłów na wskrzeszenie serwera :( 

A więc nadszedł już ten moment 😢😢 szkoda że tak musiało się stać ale rozumiem twoje postanowienie, mam nadzieję że cała ekipa zostaje, lepszej nie ma 😂😂🙋 A jeżeli chodzi o usługi, to vip, którego wygrałem w losowaniu też się liczy? 😂 Rest in peace 3 maps 😘😍

Również chciałbym bardzo podziękować @ Nunko @ #Legendary RaXeN @ Roni za danie mi szansy w adminowaniu na serwerze :) Mam nadzieję że się sprawdziłem w roli admina. Dzięki jeszcze raz, współpraca z wami to dla mnie czysta przyjemność :) Jeżeli coś byście ode mnie potrzebowali to zawsze będę do waszej dyspozycji, walcie do mnie na PW. a na pewno odpiszę :) Pozdrawiam również wszystkich adminów, zarąbista i ogarnięta ekipa!

Zapomniałem w sumie również o graczach którzy grali regularnie na serwerku, szczególnie pozdrawiam tych którzy grali razem ze mną w te ostatnie dni! 😂

Edited by SeebiX | ^.^

Sponsor

Cóż mogę powiedzieć poza tym że jesteśmy dumni z @ Nunko jakich mieliśmy adminów i jaka to była wspaniała i zgrana ekipa, będzie mi tego brakowało pewnie bo nie powiem przywiązałem się do was misiaki <3  @SeebiX | ^.^ @KuLiCzAnY bRb @ J3nZ3leQ  @ FouX @KILL^ALL*[email protected]@ ale raczej się nie żegnamy bo z forum nie znikam jak ktoś bd chciał poklikać w 1.6 albo GO to ma do mnie kontakt od steam po pw i kto ma  ten fb także jak co wiecie gdzie mnie znaleźć :D 

a co do Svipa na stałe to poproszę na go:moda ffa ;p 

Nick: RaXeN

SteamID (jeśli Steam):STEAM_0:1:67634398

Usługa: Svip na stałe 

By SkeR,

// dodalem vipa jak cos

Donator

Ja tu mogę jedynie napisać, że będę tęsknił za serwerem jak i za najlepszymi mordkami, jakich tam spotkałem. @ #Legendary RaXeN @ Nunko wiecie co robić, jak sprawa się lekko polepszy. Będzie mi was wszystkich brakować. Szkoda, że tak to się potoczyło. :/ 

Moderator

No wiec i kolej na mnie abym dodał swoje 😞😞 @ #Legendary RaXeN @KILL^ALL*[email protected]@@KuLiCzAnY bRb @ J3nZ3leQ @SeebiX | ^.^ @ FouX @ ShadowElite to ekipa nie do opisania współpraca z tak wspaniałymi ludźmi jak Ci admini była najwspanialsza i zawsze można było na nich polegać , chłopaki znali się na swojej robocie obecni admini jak i Ci co odeszli . Spędziłem z wami bardzo długi czas przywiązując się będzie mi brakowało rozmów na ts wspólnego grania na naszym serwerku tych śmiechów gadzinki ale kontakt mamy i nie znikamy z forum tylko zamykamy pewien rozdzial . Bardzo jest mi przykro ze do tego doszło i musimy zamknąć nasz serwerek ale tak jak @ d0naciak opisał sprawę od dłuższego czasu było dokładane do niego . @ #Legendary RaXeN bardzo Ci dziękuje za tak piękna i owocna współpracę w opiekowaniu się serwerem  mam nadzieje ze będzie nam dane jeszcze razem współpracować i wziąć pod skrzydła serwer ... @ Roni mam nadzieje ze Cię nie zawiedliśmy i spełniliśmy wymagania jako opiekunowie 😝 Także kończąc  chciałem was przeprosić ze taka sytuacja ma miejsce u nas na 3 maps ... VIP został już przeniesiony do go mod ffa ... 

Sponsor

Nick: FouX

Steam ID: STEAM_0:0:103880823
Usługa: Svip na stałe (poprosze na FFA) 

By selfie,

Dodane na FFA CLASIC

Nie wiem jak to się dzieje, 2 go:mod już leci to trzeba przenieść się na następny :D. Mam nadzieję, że ten już zostanie. Do 3 razy sztuka jak to mówią.

a usługę prosiłbym właśnie na gomoda ffa

Nick: Elooo

SteamID (jeśli Steam):STEAM_0:1:203890823

Usługa: Svip na stałe

By selfie,

a usługę prosiłbym właśnie na gomoda ffa

Nick: KuLiCzAnY b®b

SteamID (jeśli Steam);STEAM_0:0:446720947

Usługa: Svip na stałe a ze nie macie svipa to poprosze jakies z 100/200e do tego :D 

By selfie,

Dziękuje wszystkim za wspólną gre  na serverze zapamiętam wszystkich <3 

chciałbym przenieś SVIPA gomoda ffa  

Nick: name xD

SteamID (jeśli Steam) : brak 

Usługa: vip za svipa go mod 3 

By Nunko,

svipa masz do 16.02.2020

Edited

By selfie,

Przeniesiony svip do 16.02 na gomod ffa

Po pewnym czasie zawitałem na forum. Grałem mniej poprzez brak czasu. Gdy zobaczyłem temat to po prostu poczułem nóż w brzuchu. Byłem na serwerze praktycznie od początku i tego okresu nie zapomnę. Najlepszy serwer, najlepsi ludzie. 

Dziękuje za wspólny czas rozmowy i ogólnie wszystko.  @ Nunko@ #Legendary RaXeN@KuLiCzAnY bRb@ FouX@KILL^ALL*[email protected]@ Współpraca z wami to była czysta przyjemność, Panowie dzięki wielkie! I widzimy się ponownie na innych serwerach.

Nick: ShadowElite

SteamID (jeśli Steam): STEAM_0:0:207188926

Usługa: Svip na stałe ( GO MOD FFA)

By selfie,

Dodane, po zmianie mapy będzie

Osobiście pisałem z @ d0naciak, że serwera csgo mod ffa będzie strzałem w kolano dla 3 maps ale nie spodziewałem się, że zostanie on zamknięty sam mam staż na 3 maps i serwer był perełka w porównaniu do innych serwerów csgomod

serwer cgomod ffa osiągnął sukces i tylko się cieszyć oby tak dalej, ale osobiście dla mnie to nie to samo co serwer 3 maps serwer miał swój klimat, jak i zgraną ekipę.

Za moich czasów gdy @ Roni miał jeszcze pod opieką serwer i było wtedy grubo :p

no ale cóż trzeba iść do przodu czasy cs 1.6 są w tych czasach różne i trzeba iść ku przyciąganiu graczy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.