Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015
Evi.

Q&A - SeebiX | ^.^

Recommended Posts

Admin

Kolejną osobą w naszym Q&A jest @SeebiX | ^.^

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących tej osoby.

q&a12.png

grafika by @ Evi.

Przed zadawaniem pytań proszę zapoznać się z tematem:

https://1shot2kill.pl/topic/29393-qa-wyt%C5%82umaczenie-spis/

Premium

1. Czym się interesujesz?

2. Czym się zajmujesz na codzień?

3. Kto jest dla Ciebie autorytetem?

4. Ulubiona piosenka aktualnie?

5. Masz dziewczynę?

6. Masz jakieś zwierzątko?

7. Pepsi czy cola?

8. Gdzie widzisz siebie za 5 lat? 

9. Najśmieszniejszy przypał jaki kiedys zrobiłeś? 

2 minuty temu, RaAbiosa napisał:

1. Czym się interesujesz?

2. Czym się zajmujesz na codzień?

3. Kto jest dla Ciebie autorytetem?

4. Ulubiona piosenka aktualnie?

5. Masz dziewczynę?

6. Masz jakieś zwierzątko?

7. Pepsi czy cola?

8. Gdzie widzisz siebie za 5 lat? 

9. Najśmieszniejszy przypał jaki kiedys zrobiłeś? 

1. Jest wiele takich rzeczy, nie potrafię nawet znaleźć tej jedynej, ale najbardziej to chyba muzyka, motoryzacja i mechanika

2. Pracuje, produkcja paneli gipsowych

3. Hmm, nie mam raczej takowego

4. 

5. Nie mam, za dużo imprezuje

6. Nie mam, jakieś 3 lata temu musiałem uśpić mojego pieska, tak się do niego przywiązałem że odczuwałem pustkę przez jakiś czas, odkąd odszedł i na ten moment nie posiadam żadnych zwierząt, aczkolwiek gdyby nadarzyła się jakaś fajna okazja pewnie bym pieska jakiegoś wziął 😉

7. Nie piję tego, miałem naug do coli przez co moje uzębienie mocno ucierpiało właśnie od coli

8. Za pewne w lustrze, nie patrzę w przyszłość, dla mnie to bez sensu gdyż z każdą chwilą wszystko może się zmienić

9. Śmiesznych dla mnie było dużo, ale przypominam sobie jak kiedyś rozpędzony na rowerze wjechałem w siatkę od płotu i miałem ją odbitą na twarzy :XD: w sumie to żaden przypał, ale na ten moment nie przypominam sobie nic ciekawego

Premium
3 minuty temu, SeebiX | ^.^ napisał:

kiedyś rozpędzony na rowerze wjechałem w siatkę od płotu i miałem ją odbitą na twarzy :XD: 

haaha wyobraziłam sobie to i śmiechłam XD

1) Czy jesteś masochistą? :D
2) Czy poza narkotykami masz inne zainteresowania?
3) Z jakiego województwa jesteś?
4) Czy w Twojej okolicy dobrze dają czy wałują na ilości?
5) @ J3nZ3leQ dostał 10 lat za morderstwo. Za to zlecenie zarobił 100 tys.  złotych. Jeśli jego konkubina wydaje  4 tysiące miesięcznie, ile pieniędzy zostanie Jenzelkowi kiedy wyjdzie z więzienia?
6) Kiedy ostatni raz czytałeś książkę i co to była za książka?
7) Jak lubisz spędzać wolne dni?
8) Kiedy spotkamy się na jakieś piwo or something?1
9) Lubisz/umiesz tańczyć?
10) Czy w dzieciństwie budowałeś "baze"? 
11) @ RaAbiosa ma karabin AK-47 z 30-nabojowym magazynkiem. Jeżeli spudłuje 6 z 10 strzałów, a podczas każdej strzelaniny z jadącego samochodu strzela 13 razy, ile razy musi przejechać, zanim będzie musiała przeładować broń?
12) Co chciałbyś robić w życiu a jest to z jakiegoś powodu chwilowo lub całkowicie niemożliwe?
13) Gdzie lubisz wyjeżdzać na odpoczynek a gdzie chciałbyś wypoczywać?
14) Ulubione universum z książek/bajek/filmów/gier to?
15) ulubiona gra poza cs 1.6?
16) strzelałeś kiedyś z jakiejś broni?
17) @KaZix. jest alfonsem 3 prostytutek. Jeśli cena za jeden numerek wynosi 85 dolarów, to ile numerków dziennie musi zaliczyć każda prostytutka, żeby mógł wydać 800 dolarów na crack?
18) jakie zwierzęta kochasz/lubisz najbardziej (oprócz szczurów)? :D
19) wolisz domówki czy dyskoteki?
20) Rozbijasz się na bezludnej wyspie, masz wszystkei materiały by przeżyć tam przez 3 lata w spokoju, ciszy itd masz też ponton ale jakie 3 rzeczy byś chciał aby były na wyspie byś spędził tam te 3 lata?
21) Jak chciałbyś umrzeć?
22) Czy jest ktoś z sieci z kim chciałbyś sie spotkać w realu?
23) w skali od 1 do 10 jak dobrze grasz w cs'a?
24) ile czasu już jesteś na sieci?
25) masz kogoś na kogo zawsze możesz liczyć?
26) Ulubiony kawał?
27) jaką super moc chciałbyś mieć?
28) Czy było coś w Twoim życiu - jakieś wydarzenie/osiągnięcie z którego jesteś strasznie dumny i możesz i chcesz sie nim tu teraz podzielić?
29) Umiesz jezdzic samochodem?
30) Ulubiony zapach perfum?
31) Jakie 3 strony internetowe przeglądasz najczęściej oprócz forum 1s2k i facebooka?
32) Ulubiony cytat lub przysłowie to?
33) Co sądzisz o ludziach którzy nie mają zdania?
34) Kogo ze sławnych osób podziwiasz i chciałbyś spotkać w życiu?
35) Jakiego koloru masz ściany w pokoju?
36) jesteś wysportowany?
37) McDonalds czy KFC?
38) 5 cech charakteru z których jesteś dumny?
39) czy na ogół czujesz się szczęśliwy czy czujesz jakąś pustkę albo niedostatek czegoś?
40) ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem?
41) Co najbardziej chciałbyś zmienić w swoim życiu?
42) Jaki przedmiot w szkole najbardziej lubiłeś? (chodzi o naukę a nie np szczotkę woznego :D)
43) Ulubione danie?
44) Ile znasz języków?
45) czy często podróżujesz?
46) co leży po Twojej prawej stronie?
47) ulubiony film lub serial (możesz i to i to)?
48) ulubiony żywioł?
49) CHciałbyś polecieć w kosmos?
50) Jakbyś organizował mi wieczór kawalerski ( może być wieczór, weekend, tydzien) na jakie atrakcje mógłbym liczyć?

Chciałeś to masz tylko 50 :( 

Odpowiedzi do @Dranzer:)

1. Nie (No chyba że jeszcze w sobie tego nie odkryłem)

2. Narkołyki to nie zainteresowanie tylko hobby :D Tak mam, Muzyka, Motoryzacja i trochę mechanika.

3. Województwo zachodniopomorskie

4. Są tacy co kręcą wała, ale tacy się ze mną nie zadają bo znają konsekwencje takiego zachowania, ludzie dla mnie zaufani to zaufani :)

5. Skoro @ J3nZ3leQ siedzi, to nie zostanie mu nic, bo co weekend wypisuje na czatboxie że chleje, może to oznacza że jego konkubina już wszystko wydała, razem z nim i dlatego siedzi bo wydała go dzielnicowemu za znęcanie się nad abstynentami.

6. Szczerze zawsze byłem ciężkim pacjentem wgl. do nauki, co za tym idzie też mało książek przeczytałem, ostatnia jaka mi przychodzi do głowy to chyba "Pinokio" w podstawówce z którego i tak nic nie pamiętam oprócz tego że był z drewna i rósł mu nos gdy kłamał

7. W wolne dni lubię wyskoczyć z bratem na piwko, jeżeli oczywiście sytuacja na to pozwala :)

8. Jeśli mam być szczery to nie wiem czy wgl. kiedykolwiek się spotkamy, chociaż mam nadzieję że do tego dojdzie aczkolwiek nigdy nie byłem chętny na takie spotkania, nie będę niczego obiecał dlatego :)

9. Lubię tańczyć, nawet bardzo :) czy umiem to nie mi to oceniać, ale patrząc nie raz na baletach w klubie jak niektórzy się bawią, to kurła tak, umiem tańczyć tylko nie wiem czy dobrze :kekw:

10. Oczywiście że tak, baze z kocy, bazy z patyków w lesie, szałasy, ziemianki, a nawet była próba zrobienia domku na drzewie ale podczas budowy jakiś mocher to zgłosił i był lekki przypał :(

11. Hmm, ciężko powiedzieć, ale skoro tyle pudłuje a jeździ autem, to niech odpuści sobie strzelanie z AK tylko rozjeżdża ich autem, może to jej lepiej pójdzie :D

12. To pytanie dla mnie było zawsze trudne i nigdy nie potrafiłem na nie precyzyjnie odpowiedzieć, ale najbardziej chciałbym być jakimś kierowcą rajdowym albo DJ'em :) dodam tylko że na pewno jest to możliwe, ale po prostu wiem że takiego czegoś nie będzie, ponieważ tego nie robię, i raczej nie będę robił, aczkolwiek wiem że z biegiem czasu się zmieniam i to możliwe że też się zmieni, ale nie mogę powiedzieć że jest to niemożliwe.

13. Ogólnie jestem taki, że nie mam jakiegoś parcia na podróże i wyjazdy gdzieś dalej, najlepiej się czuję u siebie, na dzielnicy. A jeżeli chodzi o wypoczynek to gdybym wygrał w jakieś loterii gdzie mógłbym wygrać gdzie chcę wyjechać i z kim, to były by to na pewno jakieś ciepłe kraje, może bahamy :D

14. Nigdy nie jarały mnie jakiegoś typu komiksy, anime czy coś takiego, ale za dzieciaka lubiłem bajkę "Spiderman" i gdybym mógł strzelać pajęczynami, to strzelałbym na twarz taką żeby za dużo nie kłapali, tak jak wspomniałem wcześniej nie jarały mnie takie rzeczy dlatego napisałem po prostu "Spiderman" :XD:

15. Flyff [FlyForFun] Gra MMO na której spędziłem dużo czasu za dzieciaka, również mam dobre wspomnienia z Tibią, dodać do tego CS 1.6 to gry w które grałem najczęściej i najdłużej :)

16. Strzelałem z wiatrówki, z pistoletu do painballa oraz oczywiście z każdej bronii jaka tylko jest w CS :)

17. Jeżeli w tej sytuacji miał ze sobą mnie, jako towarzysza to na crack nie wydałby nic, no chyba że te 3 prostytutki ma z Tajlandii.

18. Ogólnie lubię zwierzęta, szczególnie te pozytywnie nastawione do człowieka, ja najbardziej uwielbiam pieski, koty też są spoko, ale jeżeli ktoś by trzymał mi przy jajcach nożyce do cięcia blachy i kazał wybierać, to wybrałbym pieski :)

19. Lubię i to, i to gdy tylko odpowiednie jest towarzystwo, wiadomo jak to jest na dyskotekach gdy randomy strugają kozaków w grupie, zazwyczaj dochodzi do bitki, ja nie lubię się bić tak że raczej bardziej stawiam na domówki :)

20. Głośnik bluetooth z niekończącą się baterią, dostęp do youtube żeby było z skąd puszczać muzyczkę na głośniku(czyli w sumie, telefon/tablet/laptop/PC) oczywiście gdybym miał nieograniczony dostęp do energii :) A trzecia rzecz, to hmm, może piłkę na której mógłbym narysować twarz żeby było z kim pogadać o tym jak wariuję od samotności, i jak jestem głupi że mam ponton a ja jak debil gadam to twarzy którą narysowałem na piłce której się żalę ale musiałem tak zrobić bo @Dranzer zapytał

21. Szybko, bezboleśnie i jak najpóźniej z czystym sumieniem

22. Mam takie coś że chciałbym się spotkać z każdym z tych, z którymi piszę na czatboxie od dłuższego czasu, żeby przekonali się że w realu aż taki nie jestem :D

23. Po raz kolejny, nie mi to oceniać, jest również dużo zależności od tego np. przeciwko komu się gra, w moim przypadku też ilość graczy ma znaczenie, wiadomo mody/dodatki/mapy to wszystko ma wpływ na to jak mi idzie, tak samo mam dni w których opęta mnie bezsilność i nie mogę zabić nawet afka który stoi na respie i się nie rusza, ale myślę że jak już mam się ocenić patrząc na to jak mi idzie na serwerach na których aktualnie gram to jakieś 5-6/10

24. Konto na forum mam założone w styczniu, 2018 roku, ale tak żeby się udzielać na forum, grać na serwerze którego (już w sumie byłem) adminem to jakoś od hmm, 2019 roku na pewno, ale miesiąc to nie mam pojęcia, wiem że był jeszcze na sieci Zombie Mod

25. Jeżeli pytasz o forum to nie mam pojęcia, a jeżeli chodzi o życie to tak, rodzina z którą mieszkam a szczególnie mój starszy brat

26. Ulubiony kawał, nie mam takiego, lubię wszystkie kawały które mnie śmieszą, a najgorszy kawał to kawał drogi jeszcze do sklepu

27. Moc uleczania z wszelakich chorób

28. Hmm, chyba moim największym osiągnięciem dla mnie jest moje wychowanie, cieszę się że jestem wychowany tak jak jestem

29. Umiem, bardzo fajnie wspominam moją pierwszą próbę prowadzenia auta mojego kolegi, dał mi spróbować i już za pierwszym razem robiłem to prawie tak dobrze, że kolega praktycznie nie musiał mi wiele tłumaczyć bo większość rzeczy wiedziałem co i jak, zgasł mi tylko 1 raz bo jednak sprzęgło trzeba wyczuć :D

30. Nie znam się praktycznie na tym, perfum praktycznie nie używam, bardziej tylko jakieś antyperspiranty co by nie śmierdzieć potem

31. Youtube, od jakiegoś czasu też wkręciłem się w świat KSW/UFC itd. przez co lubię wejść na mma pl :) no i jeszcze co by były trzy to mogę podać zippyshare bo nuteczki na tel. gdzieś trzeba pobierać :D

32. "Miej wyebane a będzie Ci dane" oraz "Umiesz liczyć? to licz na siebie"

33. Nic nie sądzę, każdy jest jaki jest, i skoro taki jest to ja to szanuję, i ja chyba też taki jestem, są sprawy/sytuacje w których nie mam zdania

34. Nie mam takiej osoby, ale mógłbym wybrać to jakiś sportowiec z Polski, pogratulował bym mu osiągów i podziękował za to że reprezentuje nasz kraj w danym sporcie

35. Brzoskwiniowy, tak chciała moja mama to chociażby mi się ten kolor nie podobał to bym uszanował jej wybór i zaczął ten kolor lubić :)

36. Nie trenuję jakiegoś sportu, więc nie wiem czy mogę się nazwać wysportowanym, ale zawszę byłem chętny na różnego rodzaju sporty, bieganie, robienie salt z ziomeczkami na skarpach :D

37. Mało korzystam z jednego i drugiego, ale częściej KFC ( do McDonalda nic nie mam, żeby nie było )

38. Miły, kulturalny, zaufany, pomocny i nie wiem jak to nazwać ale jestem taki że gdy mi ktoś coś powie, to nie przekażę tego nikomu dalej dopóki on sam tego nie zrobi.

39. Raczej czuję się szczęśliwy, gdy czuję jakąś pustkę to staram się ją wypełnił albo po prostu jej nie czuć, żeby jej nie było xD

40. To jest całkowicie losowe, zawsze lubiłem pograć na PC, bywają dni że siedzę od rana do wieczora praktycznie, a czasami przez 2/3 dni nawet go nie włączam bo po prostu mi się nie chce

41. Chyba świat, a z tych możliwych to chciałbym zmienić nieco swój wygląd, w końcu to zrobię ale musi po prostu nadejść taki moment że to postanowię to wtedy to zrobię

42. Lubiłem zawszę J.Angielski, chyba jedyny przedmiot z którym na prawdę szło mi całkiem nieźle i czułem satysfakcję gdy nauczyłem się czegoś nowego w tym języku

43. Chyba jak każdy nie mam tego jednego :D ale bardzo lubię pierogi które robi moja babcia (chociaż to chyba nie jest danie ale...)

44. Nie wiem czy to nie za dużo powiedziane że znam, ale J. Ang. i J. Polski, tylko w tych językach potrafię ułożyć zdanie żeby ktoś chociaż trochę wiedział o co mi chodzi :D

45. Nie, nie podróżuje praktycznie wcale, ostatni raz kiedy byłem poza granicami mojego miasta to w gimnazjum, na wycieczce szkolnej we Wrocławiu :) piękne miasto :D

46. Aktualnie to słuchawki oraz myszka wraz z podkładką

47. Seriali oglądałem bardzo mało, ale "Ślepnąc od świateł" to chyba najlepszy serial jaki udało mi się obejrzeć :D a film to praktycznie każdy z Van Damme'em oraz Steven'em Seagalem :D

48. Ulubiony żywioł to ogień, zawsze musi być bo jestem palaczem papierosów, tylko kontra "wiatr" czasami wkur***

49. Zależy z kim, bo jakbym miał lecieć sam to nie, nie miałbym z kim się cieszyć z tego co byśmy zobaczyli

50. Powiem tak, dużo by zależało od Ciebie gdyż byłby to twój wieczór i to ty z niego byś miał być najbardziej zadowolony, ale gdyby była taka sytuacja i wyszedł by z tego jakiś melanż to uwierz mi że wszystkie wersje "Kac Vegas" by się schowały do szafy razem z tym swoim tygrysem itd. 

Edited by SeebiX | ^.^
Jeżeli redakcja/moderacja itd. nie mają nic przeciwko to pozwolę @Dranzer żeby zadawał pytania dalej jeżeli tylko ma ochotę, nie mam nic przeciwko :) Pozdrawiam :D

1. Jakbyś opisał siebie w pięciu słowach?

2. Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem?

3. Jakiemu hobby byś się poświęcił, gdyby czas i pieniądze nie miały znaczenia?

4. Jaki był najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostałeś?

5. Jaka była najgorsza fryzura, jaką kiedykolwiek nosiłeś?

6. Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a ty nie przepadasz?

7. Jakie zwierzę (również dzikie) chciałbyś mieć w domu, gdyby nie było żadnych ograniczeń?

8. Jak wyglądałby twój idealny pokój/dom?

9. Gdybyś miał przywrócić do życia jednego zmarłego muzyka, kto by to był?

10. Kiedy ostatnio wdrapałeś się na drzewo?

11. W jakim fikcyjnym miejscu (z książki, filmu) najbardziej chciałbyś się znaleźć?

12. W wykonywaniu jakiej pracy byłbyś zupełnie do niczego?

13. Gdyby dało się zamienić dowolną aktywność w konkurencję olimpijską, to w czym miałbyś szansę na medal?

14. Jaką umiejętność chciałbyś opanować do perfekcji?

15. Jaka byłaby najbardziej ekscytująca przygoda w której chciałbyś wziąć udział?

16. Gdybyś miał być drinkiem lub napojem, jakim byś był?

17. Gdybyś miał być zwierzęciem, to jakim?

18. Kolekcjonujesz coś albo kiedyś kolekcjonowałeś?

19. Jakie ludzkie nawyki najbardziej cię wkurzają?

20. Gdybyś mógł mówić jakimś językiem, którego nie znasz, jaki by to był?

Odpowiedzi do @| O ℓ i v i α |

1. Śmieszny, głupkowaty ale chujca lubię :XD:

2. Pewnie trochę spamił na czatboxie, wynalazłbym dla siebie jakieś nowe, ciekawe zajęcie, oglądał YouTuba, wszystko z nocnego życia wzięte oprócz tego nowego zajęcia :D

3. Chyba robił bym muzyczkę, jako DJ :)

4. Chyba flaszkę od wujka z którym lubię wypić :D sam nie wiedziałem wtedy czego chcę, on po prostu spadł mi z nieba z niespodziewaną wizytą oraz prezentem :D

5. Za długie włosy, po prostu nie miałem czasu się wybrać do fryzjera :P

6. Hmm, jest dość sporo takich rzeczy mam wrażenie :D dużo ludzi lubi np. anime (spokojnie, nic do tego nie mam :) )ja nigdy jakoś nie mogłem tego przetrawić :P

7. Dzika z lasu, serio :D mieszkam bardzo blisko lasu i czasami podczas melanżu na ogródku przed blokiem w nocy wchodziły mi na podwórko pod sam ogródeczek :D

8. Wystarczył by mi najzwyklejszy pokój z ładnymi meblami, miejscem na biurko, jakieś TV małe oraz z drzwiami na zasuw od środka :D no i obowiązkowo okno, nie musi być duże :D

9. Avicii <3 [*]

10. Jakieś 4/5 lat temu :D

11. Kac, yyy wróóóóć, Las Vegas :D

12. Pracy magisterskiej :XD:

13. W maratonach typu delikatny melanż :D

14. Jazdę na motorze (Cross) :)

15. Tydzień melanżu w lesie na spotkaniu ludzisk z 1s2k, delikatna lecz dość długa popijawa na pewno było by ciekawie, fajnie i śmiesznie :D

16. Kamikadze :D

17. Kotem

18. Raczej nie, tazosy w podstawówce się liczą? :XD:

19. [email protected] du*y innym, za plecami z zazdrości

20. Czeski, wydaje mi się jakoś tak lekko zabawny :D

Edited by SeebiX | ^.^

1. Co byś zrobił jeśli byś wygrał główną nagrodę eurojackpot ? 

2. Jeśli byś miał taką władzę żeby coś zmienić na świecie co by to było?

3. Jakieś plany na wakacje ?

4. Ulubiony gatunek filmowy?

5. W skali o 1 do 10   na ile oceniasz tą sieć oraz administracje ?

6.  Serwer 3maps został zamknięty. Czy planujesz na jakimś  innym serwie stale pozostać jako gracz lub adminem?

7. Co do  wcześniejszej odpowiedzi kogo byś uzdrowił z muzyków. Wybrałeś Avicii, więc moje pytanie to   jaka nutka wpadła ci w ucho od niego najlepiej i  przy której najmilej ci   się go wspomina ? :) 

8.  Oglądasz bądz chodzisz na występy stand up? Jeśli tak to kto jest twoim ulubieńcem? ^^

9. Jeśli miałbyś wybrać cztery osoby  z sieci na imprezę do klubu lub domówki,to kto by to był?

Odpowiedzi do @Donek ツ

1. Pierwsze co to chyba wspomógłbym finansowo całą swoją rodzinę, później zacząłbym wydawać na siebie :D

2. Nie mam pojęcia :o musiałbym z kimś na ten temat podyskutować :D

3. Nie mam żadnych planów

4. Filmy akcji, komedie i horrory

5. Jak dla mnie 10 :D dlatego tutaj jestem bo nie mam żadnych zastrzeżeń :)

6. Pewnie, grywam aktualnie na GO:Mod FFA, czy zostanę adminem to nie wiem, zobaczymy

7.  Oczywiście Avicii - Levels i Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One  - Przypomina mi pewną zarąbistą przygodę z wakacji kilka lat temu :D

8. Czasami obejrzę, ale nie chodzę na występy i nie mam swojego ulubieńca :)

9. @Dranzer @ J3nZ3leQ @ Nunko @ #Legendary RaXeN :D

Pytania.exe part 2 wrzucene za zgodą  osoby pytanej proszę się o to nie pruć :D 
1) Jakiej marki musztardy używasz przeważnie na grilla czy tam do kiełbasek?
2) jaka była najbardziej dziwna,egzotyczna potrawa jaką w życiu  próbowałeś?
3) Płynąłeś kiedyś statkiem?
4) jak się przeważnie czujesz na kacu?
5) umiesz powiedzieć 10 dowolnych słów  po włosku?
6) Pół śledzia kosztuje 50 gr, ile kosztuje 7 śledzi?
7) Jak Ci się gra na DD2#2?
8) masz w domu sokowirówke?
9) Zmieniłbyś imie i nazwisko na Barney Rubble?
10) Czy wg Ciebie Wrrestling jest prawdziwy czy udawany?
11) grałeś kiedyś na gitarze?
12) To jak z tą domówką z odpowiedzi numer 9 od poprzednika? :D
13) Jaki znany Ci wynalazek jest wg Ciebie najbardziej idiotyczny?
14) czy opodatkowałbyś i zalegalizował w Polsce mefedron?
15) jak często w ciągu roku chorujesz?
16) lubisz flaki? (zupe, nie jak strzelasz z szotgana i rozbryzgują sie wnętrzności po ścianach - wiem, że zwłaszcza lubisz to robić w jasnych pomieszczeniach :D) 
17) umiesz grać w tysiąca?
18) jesteś za przywróceniem w Polsce zasadniczej służby wojskowej?
19) jakbyś teraz odszedł od komputera to ile pompek byś zrobił?
20) ile butelek wódki byś naszykował jakbyś wiedział, że na 2 dni wbije do Ciebie ktoś z sieci? 
21) czy sam malowałeś sufit u siebie w pokoju?
22) ulubiony serial jaki oglądałeś w ciągu ostatnich powiedzmy 7 lat?
23) wierzysz w magie liczb i ich symbolike/przesądy z nimi związane? 
24) czy odważyłbyś się zaśpiewać wybrance serca pod balkonem piosenkę i wyrazić tym swoje uczucia?
25) o czym był ostatni artykuł jaki czytałeś?
26) Czy myślisz, że jesteś spostrzegawczy?
27) Czy to że Cie jaja swędzą oznacza, że gdzieś bimber pędzą?
28) Jaki był najbardziej żenujący film jaki kiedykolwiek widziałeś w życiu? (z wyjątkiem filmiku z mojej studniówki :D )
29) Czy byłeś wiosną w górach?
30) chciałbyś polatać paralotnią?
31) Czy jakbyś pracował w McDonaldzie to czy do zestawów dodawałbyś płyty ze swoimi rapsami, żeby sie wypromować?
32) Jest u Ciebie na chacie libacja ale koleżanka prosi byś ją odprowadził, wiesz że nie będzie Cie 40 minut może dłużej. Gdzie byś zfranił/skitrał/schował butlke gorzały, żeby chociaż złapać lufe po powrocie, żeby te chlajusy wszystkiego nie wypiły?
33) Czemu w raju był Adam a nie np Mirek?
34) Czy bazyliszek musiał zabijać czy mógłby być pacyfistą?
35) czy dostałeś kiedyś śnieżką w głowe?
36) Gdybyś był muzykiem jak zatytułowałbyś swój debiutancki album?
37) Daje Ci 200 tys. złotych na rozkręcenie biznesu - co to był by za biznes?
38) Płakałeś kiedyś pod wodą?
39) Słyszałeś jakieś chrapiące zwierzę oprócz kotów czy psów?
40) pytanio-zadnie: stań przed lustrem, na jednej nodze, postaw sobie wiadro wody na głowie i zacznij się malować kredkami - śmiesznie wyglądasz? :D
41) Jak odróżnić infekcje intymne grzybicze od bakteryjnych?
42) Czy za każdym razem jak w jakimś kawałku hiphopwym ktoś nawija "ziom sprwadz to!" to wiesz co masz sprawdzic?
43) jaki jest Twój ulubiony lifehack który sam wymysliłeś albo gdzies przylukałeś i lubisz używać?
44) Czy jakbyś leciał samolotem z prędkością dzwięku to czy mógłbyś słuchać Radia Kreski i Hitów po kwasie?
45) Co byś zrobił jakbyś znalazł pingwina w zamrażarce?
46) Twoim zdaniem ile lat jeszcze polska drużyna piłkarska nie będzie grać w lidze mistrzów?
47) psiknąłeś sobie kiedyś dezodorant do buzi?
48)  ile osób zmieściłoby się w Twoim pokoju?
49) jak było na koncercie Sławomira?
50) Czy chciałbyś pozdrowić @hant'a? :D

Odpowiedzi do @Dranzer

1. Saperskiej :D Pozdro dla kumatych :D

2. Było to coś z baru mlecznego, nie pamiętam co to było bo było to dawno jak dostawałem ciepłe posiłki gdy pracowałem na budowie

3. Nie

4. Czuje się dziwnie, nie wiem jak to określić, ale rzadko kiedy boli mnie głowa czy coś w tym stylu, zazwyczaj muszę wypić piwo i wracam do siebie :)

5. Nie potrafię ani jednego

6. 700 groszy

7. Fajnie ludzie, fajna atmosfera ale jednak trochę dziwnie przez ustawienia movementu itd.

8. Nie mam

9. Nie

10. Wrrestling jest prawdziwy, ale "walki" w nim są po części udawane

11. Nie

12. Nie mam pojęcia, chciałbym aby kiedyś do takiej doszło :D

13. Każdy reklamowany w "Mango"

14. Nie

15. Różnie, za dzieciaka często dopadało mnie przeziębienie, nawet w środku lata, ostatnimi czasy dość rzadko choruje, zazwyczaj wtedy gdy większość ludzi łapie przeziębienie, jest jakby fala przeziębień czy jakkolwiek to nazwać :D

16. Nie lubię

17. Nie, kiedyś coś tam grałem, bynajmniej próbowałem ale gdybym miał teraz zagrać to nie.

18. Jest to dla mnie obojętne, gdybym teraz został wybrany do służby wojskowej, nie przejąłbym się tym, po prostu bym się do niej zgłosił

19. W jednej serii z 30-40, z przerwami 100 :)

20. 1, po jednej wyruszyli byśmy po zakup drugiej bo wiem jak idę do sklepu to jakie niespodzianki mnie potrafią spotkać po drodze :D

21. Nie

22. "Ślepnąc od świateł" jeden z niewielu jaki oglądałem to może dlatego

23. Nie

24. Ciężko powiedzieć, raczej jestem mało śmiały więc możliwe że nie

25. Artykuły o Windows 10 na naszym forum

26. Tak, nie raz to słyszałem od osób trzecich a więc myślę że tak jest

27. Zdecydowanie tak

28. Nie mam pojęcia, nigdy się nad tym nie zastanawiałem po prostu miałem to w pupci :D

29. Nie, nie byłem nigdy w górach

30. Pewnie że tak

31. Za dodatkową opłatą, tak

32. Jeżeli była by taka sytuacja to nie musiałbym nic franić/kitrać, bo skoro bym ich zostawił samych w domu to musieliby być po prostu mocno zaufani i poczekali by na mnie

33. Nie mam pojęcia, zapytaj @ Adam może on będzie wiedział :D

34. Nie wiem, nie znam go więc się nie wypowiadam :D

35. Tak, jako ciekawostkę mogę dodać że kiedyś też trafiłem w głowę dyrektorce mojej podstawówki, oczywiście w stu procentach przypadkiem :D

36. Vixa na pixach od SeebiXa :D

37. Chyba ogólno-budowlanka

38. Tak, na basenie od chloru

39. Nie

40. Nie muszę tego robić żeby odpowiedzieć że tak, śmiesznie w choy :XD:

41. Nie wiem

42. Sprawdzić to co nawija, nad niczym więcej się nie zastanawiałem :D

43. Z pudełka po telefonie zrobiłem sobie fajny stelaż w którym umieszczam telefon żeby nie trzymać go w rękach po to aby nie drętwiały gdy coś oglądam :D

44. Jak najbardziej :)

45. Od razu bym szukał odpowiednich osób żeby się nim odpowiednio zaopiekowali :)

46. Nie mam pojęcia, nie interesuję się piłką nożną poza oglądaniem ważnych meczy i to nie zawsze

47. Dezodorantem nie, ale był to jakiś perfum i przypadkiem sobie psiknąłem w twarz :XD:

48. Tyle ile bym chciał :D

49. O to musisz zapytać Sławomira bo ja nie byłem, więc nie wiem :)

50. Pewnie! Pozdrawiam serdecznie @hant'a :)

@Dranzer<- Odpowiedź na pytanie bonusowe zadane niżej :D :)

Edited by SeebiX | ^.^
:D

Masz 1 pytanie bonusowe :D 

1) Kogo umieściłbyś na końcu kawału? :
Złapał dziadek złotą rybkę. Rybka mówi trzy życzenia. Dziadek mówi - no dobrze, to może jakieś pieniądze, rybko.
Rybka mówi - popatrz w krzaki. Dziadek patrzy, a tam milion dolarów.
Dziadek mówi - no to może jakąś towarzyszkę życia. Rybka mówi - popatrz w krzaki. Dziadek patrzy, a tam Monica Belucci w swoim najpiękniejszym wydaniu.
Dziadek mówi - oj rybko, to skoro mam taką piękną kobiecinę, to może żeby ten ch*j jeszcze raz mi tak zagrał. Rybka mówi - patrz w krzaki.
Dziadek patrzy w krzaki, a tam .............. gra na gitarze.

:D

Edited by Dranzer

1: ile masz lat

2: w jakim woj. mieszkasz

3: byłeś kiedyś zagranicą ?

4: do jakiego sklepu zazwyczaj chodzisz

5: w jakim miesiącu się urodziłeś ?

Odpowiedzi do @TheProShizer

1. 23, 31 lipca kończę 24 :)

2. Zachodniopomorskie

3. Tak, w Berlinie dokładnie :)

4. Do sklepu najbliżej od mojego zamieszkania, nazywa się Kubuś :D