Jump to content

Aktualizacje zabezpieczeń Windows 10 1909 i starszych wersji w lutowym Patch Tuesday


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_110220202114_273884.jpg

Mamy dziś drugi wtorek miesiąca, a to oznacza tylko jedno — nadszedł czas na aktualizacje w ramach Patch Tuesday. Jak zwykle dotarły one do wspieranych wersji Windows 10, dostarczając poprawki związane z bezpieczeństwem, w tym łatki oprogramowania, ale też ze stabilnością. O zmianach przeczytacie poniżej.

November 2019 Update: zmiany w aktualizacji KB4532693 (OS Build 18363.657) dla PC

  • Rozwiązano problem występujący podczas migracji drukarek w chmurze podczas aktualizacji.
  • Aktualizacje zabezpieczeń dla: Internet Explorer, Microsoft Edge, składnika Windows Fundamentals, składnika Windows Cryptography, wirtualizacji systemu Windows, bezpieczeństwa sieci i kontenerów, Windows Server, zarządzania Windows, składnika Microsoft Graphics, kompozycji i wprowadzania danych w systemie Windows, nośników w systemie Windows, aparatu skryptów firmy Microsoft i powłoki Windows.

Podsumowując dzisiejsze aktualizacje wersji 1909 i 1903, Microsoft wymienia najważniejsze zmiany: poprawę doświadczenia aktualizacji do Windows 10 w wersji 1903 oraz poprawę bezpieczeństwa przy korzystaniu z Internet Explorera, Microsoft Edge, produktów Office i urządzeń wejścia, takich jak mysz, klawiatura i rysik. W aktualizacjach tych nie znaleziono żadnych znanych błędów.

Zmiany w starszych wersjach Windows 10

Zaktualizowane zostały również starsze wersje systemu Windows 10:

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.