Jump to content

Skarga na administratora czubek

mehow.
 Share

Recommended Posts

Twój nick: mehow.

Nick gracza/admina: czubek

Opis sytuacji: Od dłuższego czasu mam problem z jednym z członków administracji mianowicie z czubkiem. Czubek od dłuższego czasu uprzykrza mi grę gdy znajduje się na serwerze w tym samym momencie co ja. Za każdym razem gdy zwrócę się do niego po imieniu lub usilnie staram się dowiedzieć dlaczego jestem upominany z wyimaginowanych przewinień na serwerze, dostaje  bana za prowokacje. Dzisiaj czubek przeszedł już samego siebie na mapie jail_pyramid gdy byłem w CT czubek wszedł na serwer na NS, dodam tylko że w tym czasie na serwerze przebywało paru administratorów. Po pewnym czasie czubek wszedł na serwer już na koncie STEAM i dał mi bana za FK, nieinformująca mnie za jakiego i nie ostrzegając. Bardzo proszę o wytłumaczenie czubkowi aby dojrzał do pełnionej przez niego funkcji na serwerze, ponieważ dawanie mi banów z kapelusza jest nadużywaniem jego władzy na serwerze tylko i wyłącznie z powodu braku sympatii do mojej osoby. Dodam tylko że szkoda mi że teraz inni muszą tracić czas bo czubek nie chce się normalnie dogadać i uważa się za nie wiadomo kogo.

IP/SID: STEAM_0:1:192775823

Data i czas zdarzenia: 11.02 +/- 20:35

Dowody(ss/demko): http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2002112009-jail_pyramid.dem.zip

Dostałeś bana za fk, ponieważ prowadzący kazał ci przeszukać więźniów i ja miałem m3. Gdy mnie przeszukałeś to od razu zabiłeś, nie dając mi nawet czasu na wyrzucenie tej broni. Więc wbiłem na serwer, już na steam, i dałem ci bana za tego fk. Jeszcze pisałem na steam z LastPaunchem o tym.

Co do trzech pierwszych zdań to co chwila piszesz mój nick albo cały czas mówisz do mnie po imieniu. Ja sobie tego po prostu nie życzę. Dostawałeś tyle razy upomnienia. Pomimo tych ostrzeżeń, nadal mnie prowokowałeś. Więc dałem ci najpierw kick'a, a następnie bana na 5 minut. Powinieneś się tak naprawdę cieszyć, że nie dostałeś na dłużej.

Jako że byłem bezpośrednim świadkiem całej sytuacji to sobie pozwole na wypowiedzenie się w tym temacie albowiem byłem wtedy prowadzącym .

Jako prowadzący wydałem polecenie na początku by wszyscy wyrzucili broń a potem kazałem przeszukać więźniów .Mehow zabił jednego więźnia za to że miał broń ,jako że byłem z nim na ts powiedziałem że zabił go bez powodu i chciałem go odrodzić lecz już wyszedł z serwera i nie miałem jak go odrodzić już . Po czym czubek wszedł na serwer i odrazu dał bana bez podania przyczyny w jakim momencie było to fk ani nie poinformował gdzie mehow popełnił błąd . Powiem tak to że komuś sie zdarzy fk to admin powinien zachować sie profesjonalnie a nie ponosić sie emocją i banować na 30 min każdemu sie zdarzy przypadkowo zabić kogoś dlatego jest coś takiego jak ożyw gracza do jasnej ciasnej . [email protected] czubek to że masz z nim spine to sobie z nim wyjaśnij na pw a nie że na serwie będziesz miał z nim kose .Odstraszasz takim zachowaniem graczy oraz dajesz zły przykład . Nie mówie że mehow jest święty ale w tym wypadku to był wypadek który można było rozwiązać zwykłą komendą /ożyw i po problemie a ty zachowałeś się jak dziecko . mam nadzieje że to co napisałem da ci wiele do myślenia . Reszte pozostawiam Weronice .

Pozdrawiam :)

Edited by Titan strong

Co prawda nie byłem świadkiem tej sytuacji ale się wypowiem, 

1. Co prawda ban nie słuszny bo skoro @czubek zostałeś zabity i po chwili powstała dyskusja ze był fk i chcieli cie ożywić a ty wyszedłeś z serwera i nie mieli jak cie ożywić to zrobiłeś to na własną odpowiedzialność, po za tym zawsze mogłeś się spytać za co zostałeś zabity a nie nachalnie bez słowa wytłumaczenia dawać bana. Masz admina ale ale nie po to żeby od razu sypać bany ale tez żeby rozwiązywać wszelkie sprawy na serwerze anie dawać od razu bana.

2. Mówienie po imieniu I spamienia nickiem to chyba nie ma wątpliwości ze @mehow. chiał tylko wyjasnic o co chodzi a jesli nie uzyskiwał odpowiedzi od czubka to się dopytywał wiec też nonsens że jakaś prowokacja ze strony mehowa bo chciał tylko wyjaśnić sytuacje, a co do imienia @czubek masz podane imię ono jest publiczne licz się z tym ze gracze mogą znać twoje imię i moga mówić do ciebie po imieniu to nie jest zakazane, inna sprawa jak by było imię i nazwisko ale to tylko imię, wiec no tez nonsens że prowokacja polowa mamy chyba imiona żeby się nimi do kogoś zwracać, czasem się gracze tak do kogoś zwracają jak znają czyjeś imię a ty masz je PODANE NA PODANIU gdzie każdy  moze wejsc i zobaczyc jak sie nazywasz..
JAK DLA MNIE POWINNIŚCIE WYJAŚNIĆ SOBIE WSZYSTKO GDZIES NA TS SPOKOJNIE WE DWOJKE ALBO W TOWARZYSTWIE KOGOS ŻEBY DOJŚĆ DO POROZUMIENIA.

By Adrian.,

Skoro Cię przy tej sytuacji nie było to się nie wypowiadasz to chyba dość proste. Następnym razem warn.

Dobrze, zacznijmy od demka - na tym powinnam się skupić, lecz na koniec dodam coś od siebie. Admin popełnił błąd, ponieważ nie opanował swoich emocji co do Twojej osoby. W regulaminie jest wyraźnie napisane "36. W przypadku popełnienia przypadkowego 1 fk, klawisz ma prawo ożywić więźnia wpisując komendę /ozyw." ... Mogę to też podpiąć pod faworyzację, z racji tego, że gdyby zapewne był to inny gracz - nie dostałby bana tylko upomnienie oraz poszkodowany zostałby ożywiony (tutaj mogę tylko gdybać). Jednakże patrząc na Wasze relację, uważam, że mój tok rozumowania jest prawidłowy. Więc tak - wszyscy traktujemy siebie równo, relacje Adminów i Graczy nie powinny tak wyglądać. Czepianie się o byle pierdoły, uprzykrzanie sobie rozgrywki, po co to wszystko? Mehow również też nie jest Święty, bo wczoraj nawet dostałam prywatną skargę na niego, że również przedrzeźnia młodszych graczy przez mikrofon, bo co bo nie mają mutacji? Pamiętaj, że Ty kiedyś też jej nie miałeś. :) Młodsi gracze również na NASZYM serwerze mają być szanowani. Takie Twoje głupie docinki będą surowiej karane i traktowane jako prowokacja. Nie każdy ma dystans do siebie, a jak chcesz pośmieszkować to możesz udać się na ts3. Jeżeli czubek sobie nie życzy, abyś się zwracał do niego po imieniu, to po co robisz to na złość? Sam sobie na to odpowiedz.

Podsumowując Admin zostaje upomnienie słowne + bardzo, ale to bardzo się na nim zawiodłam.

Zacznij traktować kogoś tak, jak Ty chciałbyś być traktowany - tyle Wam mogę napisać chłopaki/mężczyźni, następnej takiej akcji nie chcę widzieć.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.