Jump to content

Teams przegrał starcie o dużego gracza. IBM ponownie wybrał Slacka


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Manager

lead_110220200849_936684.jpg

Teams doskonale znosi konkurencję w postaci popularnego Slacka. Integracja z innymi usługami pakietu Office 365 jest nieoceniona i to sprawia, że Teams jest jedynym słusznym wyborem, jeśli w naszej organizacji już funkcjonuje Office 365. Od kilku miesięcy usługa Microsoftu zyskuje przewagę nad Slackiem, ale właśnie stało się coś, co może znacznie spowolnić ten proces. Gigant z Redmond po raz kolejny przegrał właśnie starcie ze Slack, w którym gra toczyła się o naprawdę dużego gracza - IBM.

Według raportu Busines Insider, IBM zamierza współpracować ze Slackiem, aby w najbliższej przyszłości usprawnić komunikację i współpracę swoich 350 000 pracowników. Prawda jest jednak taka, że nie jest to jakaś bardzo oszołamiająca wiadomość. Slack wspierał działania pracowników IBM mniej więcej od 2014 roku, a w 2019 roku zwiększono liczbę użytkowników do 165 000. Nie wiadomo jednak, jak duża grupa będzie korzystać z darmowej wersji Slack.

Tak czy inaczej, jest to po prostu przedłużenie obecnej współpracy, co nie jest już tak zaskakujące. To jednak nie pierwsza sytuacja, w której IBM nie decyduje się na współpracę z Microsoftem. Kilka lat temu to Apple zapatrzyło pracowników IBM w 537 000 komputerów Mac, które zastąpiły dotychczasowe sprzęty z systemem Windows. Microsoft musi się pilnować, bo konkurencja nie śpi, a swoją propozycję opracowuje również Google.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.