Jump to content

Równość

Softly
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Softly

Nick gracza, na którego jest skarga: Bekib0y

SteamID: STEAM_0:1:418948836

Opis: Od pewno czasu Beki wyzywa mnie od grubasów i 15latków, ja mu odpisuje, że jest wieśniakiem i tyle. Ja dostałem bana za kulture, a Beki nie. Gdzie ta równość, o którą tak dzielnie Nasz przyjaciel Beki walczy. Skoro wieśniak jest tak wulgarnym wyrazem, to czemu grubas już nie? http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=58129 > link do mojego bana

Dowody

Edited by Softly

Guest bekib0y

Ban 5 minut skarga ;>

Dobra, więc tak dzisiaj do Ciebie nic nie mówiłem o żadnym "grubasie i 15 latku" nie przypominam sobie, ale już dalej chcesz drążyć temat to tutaj niżej jest screen jak do mnie "bocie" napisałeś i ja również się czuję urażony ;)

BOT - "Słowo wzięte z gier komputerowych. Oznacza kompletnego bezmózga, idiotę itp"

PS: Źle link przekierowujący do ban'sa wrzuciłeś. 

20200131220729_1.jpg

Edited by bekib0y

Przejrzałam logi, przejrzałam demko i nigdzie nie widzę, żeby akurat wtedy beki Cię obrażał czy jak twierdzisz nazywał "grubasem".

16 godzin temu, Softly napisał:

Od pewno czasu Beki wyzywa mnie od grubasów i 15latków, ja mu odpisuje, że jest wieśniakiem i tyle. Ja dostałem bana za kulture, a Beki nie.

beki.png.ab39e68b101c5f3c624e7372d4744cfe.png

Jak widzimy powyżej on również został niejednokrotnie ukarany za swoje obrazy, także nie widzę tutaj żadnej niesprawiedliwości.

15 godzin temu, miły_człowiek napisał:

tutaj niżej jest screen jak do mnie "bocie" napisałeś i ja również się czuję urażony ;)

Połowa serwera pisze tak do Ciebie oraz do siebie nawzajem, nie przesadzajmy.

Podsumowując Twój ban jest słuszny, beki tym razem nie zasłużył sobie niczym na karę, a Wy oboje moglibyście już skończyć te przepychanki między sobą bo zaprowadzą Was one tylko i wyłącznie do kolejnych banów :dontknow:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.