Jump to content

Podanie

NerwyStres
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: NerwyStres
Mutacja głosu: dawno 
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/NerwyStres/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem osobą, która chce się przyczynić w rozwój tego serwera ! Kocham go, jest na nim świetna atmosfera i mili gracze .Właśnie na tym serwerze poznałem wielu wspaniałych ludzi. Ponadto jestem osobą otwartą i zawsze jestem gotowy pomóc nowym graczom, którzy wchodzą na serwerze  więc trafnie mogę rozróżnić cheatera od dobrego gracza
Posiadasz działający mikrofon: tak 
Kontakt (GG / Steam): 70180130
Steam ID:  0:1:530794425
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: tak

rysunek-glowy-czaszki-na-bialym-tle_105670-263.jpg

Znów składasz podanie nie spełniając wymagań nawet w połowie. Zastanawia mnie czy w ogóle się z nimi zapoznałeś skoro kolejny raz twierdzisz, że spełniasz je w 100%

• Aktywność na forum: 5 h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak ostrzeżeń - brak postów
  • Aktywność na serwerze: minimum 50 h i 4 tygodnie stażu. - brak stażu
  • Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. - 3 dni temu dostałeś bana za brak kultury
  • Platforma STEAM i ukończone 16 lat. - nie grasz na steam

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.