Jump to content

OnePlus 8 pojawi się na przełomie marca i kwietnia. Będzie konkurować z Galaxy S20


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_070220201356_373184.jpg

Smartfony OnePlus zawsze miały miano zabójców flagowców. Teraz ten tytuł, w dobie świetnych średniaków, nieco się już przykurzył. Nadal są to jednak świetne smartfony w całkiem przystępnej cenie. OnePlus 8 pojawi się w tym roku i producent przyzwyczaił nas do tego, że premiera nowego modelu przypada z reguły na okres ma j- październik. Tym razem czeka nas najwidoczniej drobna niespodzianka i nowy OnePlus zostanie zaprezentowany już na przełomie marca i kwietnia.

Prawdopodobnie ma to na celu nawiązanie otwartej walki z Samsugniem Galaxy S20, który pojawi się na rynku miesiąc wcześniej. Nowy OnePlus dostępny będzie najprawdopodobniej w trzech wariantach - klasycznej, Pro oraz Lite. Co do specyfikacji nowego smartfona to część informacji już wcześniej pojawiła się w Sieci.

Wiemy, że doczekamy się wreszcie bezprzewodowego ładowania, jak również kamery wtopionej w ekran (tak jak w serii Galaxy). Bardzo dobrze zapowiada się też specyfikacja - znajdziemy tutaj Snapdragona 865,8 lub 12 GB pamięci RAM oraz 128,256 lub 512 GB pojemności. Wyjątkiem będzie tutaj wersja Lite, zasilana układem MediaTek Dimensity 1000 wspieranym przez 8 GB RAM.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.