Jump to content

Uwagi - Częste crashe

Kenon
 Share

Recommended Posts

Witam, pisze ten owy problem z bardzo częstym wywalaniem serwera (crash) gdyż jest to po prostu sajgon. Jest nowa mapa jakaś i w najbardziej nie oczekiwanym momencie crash serwera. Tak wiem raz za jakis czas moze sie to wydarzyć jednakże sa takie dni gdzie jest 25 osob i raz po razie jest crash gdzie automatycznie ludnosc spada do 9. @ d0naciak@ Weronika ogolnie to do was, trzeba bedzie cos z tym zrobic jest to w ciiul wkurzajace...

Dodatkowo /czasgry nie dziala nikt nie moze wejsc do CT (osoby nie posiadajace flag) admin bez problemu moze wejsc. Ten czas resetuje sie srednio co mape.

Edited by Kenon

Problem jest taki że JB od samego początku jest źle napisanym modem tj. jest bardzo nieczytelny i niezrozumiały jako plugin oraz niestety zdarzają się crashe i to dotyczy praktycznie każdego serwera JB.  Skutecznie temu zapobiec można poprzez napisanie paczki od nowa jednak wiadomo napisanie tego wszystkiego od zera byłoby bardzo czasochłonne przez to na ten moment niestety pojawiają się crashe. Możliwe że za jakiś czas przepiszę paczkę jednak tak jak wspomniałem wyżej to nie jest takie proste jak by się mogło wydawać. Wybaczcie ale mam na ten moment trochę związane ręce, i nie jestem w stanie przewidzieć kiedy pozbędziemy się crashy na serwerze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.