Jump to content

Google chce pokazać "coś ekscytującego" na Galaxy UNPACKED


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_060220201603_452507.jpg

Już za niespełna tydzień odbędzie się konferencja Galaxy UNPACKED. Na tym wydarzeniu Koreańczycy zamierzają pokazać serię Samsung Galaxy S20, Galaxy Buds+ i Galaxy Z Flip. To już praktycznie pewniki, ale na nich się nie skończy. Pewną niespodziankę przygotowuje też Google, które poinformowało o tym na kanale Android na Twitterze. Tak, zgadza się. Google też tam będzie 11 lutego.

Fantazję fanów Google rozbudziło wpisem, w którym zapowiada, że coś ekscytującego czai się tuż za rogiem. Szczegółów oczywiście brakuje, a firma pisze tylko do zobaczenia na Unpacked. Jako że wpis opublikowano z konta Androida, spodziewamy się, że zostaną pokazane jakieś nowe, specjalne możliwości tego systemu na telefonach Galaxy S20, tegorocznych flagowcach Samsunga i prawdopodobnie głównym punkcie programu tegorocznego eventu.

Pod wpisem Google publikuje tajemnicze, ale i ciekawe wideo. Przypomina to trochę przybliżanie fraktala. W tej animacji w logo "Galaxy" zamiast pierwszego "a" mieści się logo Androida, w którym to z kolei literkę "n" zastąpiono logo Galaxy i tak całość się zapętla. Jakie ma to znaczenie symboliczne — tego dowiemy się już na samym wydarzeniu. Google nawiązał przy tym do głównej grafiki UNPACKED 2020, która przedstawia logo Galaxy, ale bez obu liter "a" w nazwie, które zastąpiono białymi prostokątami, podobnymi do tych na animacji Google.

Istnieją też przypuszczenia, że "coś ekscytującego" związanego z Androidem może też pojawić się na Galaxy Z Flip, składanym smartfonie, budową przypominającym klasyczne telefony z klapką. Właściwie możliwych powiązań Androida z Samsungiem mogą być dziesiątki i użytkownikom przychodzą do głowy różne interpretacje. My na razie wstrzymujemy się z wyrokowaniem i czekamy do wtorku. Przypominamy też, że o najciekawszych zapowiedziach z Galaxy UNPACKED przeczytacie na CentrumXP!

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.