Jump to content

skarga na admina ***DUS***[DDL/SPZ]

WEEQ(-_-)SanDVicH
 Share

Recommended Posts

Generalnie drugi gracz to słaby dowód. Ale potwierdzić mogę.

Sprawdźcie sobie logi i będzie wszystko (o ile demko zniknęło w wyniku zmiany).

Najpierw powinien zapytać czy chcemy zmiany, a od razu wrzucił mapy do wyboru.
Na kabulu gra leci normalnie, nikogo nie zabija przy respawnie.

Edited by PlejsyBabciJadzi
Nie dokonczylem

6 minut temu, PROSTO1910 napisał:

co do tych komentarzy waszych i sporych zastrzezen to przyznaje sie zmienilem mape ale odrazu na skarge plejsy sam zes krzyczal o zmianie a teraz piszesz bzdury..

koniec tematu.. :)

sorryy wielkie jakos to naprawimy chlopaki zluzujcie troche..

Teraz proszę, przestań łaskawie kłamać, bo nic takiego nie mówiłem, to raz.
Poza tym regulamin jest Twoim wyznacznikiem, a nie jednostka.

Edited by PlejsyBabciJadzi

2 minuty temu, PROSTO1910 napisał:

ale napisalem sory da sie jakos naprawic po co dalej krazyc temat jestem po sporej przerwie przypominam wszytko sobie po koleii wszystko da sie naprawic. a po 2 gracze narzekali a to ze zapomnialem zrobic vote rozumiem moj blad wiec jeszcze raz sory

nikt nie narzekał tylko ty że tobie nie idzie i se zrobiłeś samowolkę koniec kropka. dziękuje do widzenia 

Sorry że się wtrącę ale to mój znajomy z klanu i serwera.Przypominam że niestety zabrali nam flagi zmiany map odrazu bez opcji wyboru ,mape można zmienić tylko przez vote także przy wybieraniu map jest opcja "nic" ja np zawsze robie vote zmieniać mape "tak" "nie" ale to tylko kwestia mojego podejścia równie dobrze nic nie musiał bym takiego robić bo w wyborze map mozna zostawić tą mape co się gra także uważam że trochę nie słusznie katujecie nowego admina dajcie mu sie rozpoznać trochę. 

Dzięki @ selfie za zamknięcie. Co do skargi, nie chce tutaj nikogo zbytnio karać za takie przewinienie, chcę tylko dać do zrozumienia, że następnym razem @PROSTO1910, nie zmieniaj mapy jeśli owa Ci sie nie podoba i chcesz pograć na innej. Nie powinieneś tego robić, jest to nadużycie swoich uprawnień. Jeżeli gracze będą narzekać na mapę należy najpierw zrobić vote czy chcą takiej zmiany. Vote o zmiane mapy również nie nadużywaj, mam tutaj na myśli to, ze jesli gracze narzekaja co mape i chca zmiany, to nie mozesz im zmieniac map jak oni tego chca, na przyszlosc uprzedzam.

W owej skardze nikt nie ucierpi, mam nadzieję, że @PROSTO1910 zrozumiałeś, co miałem do powiedzenia, następnym razem pomyśl 3 razy co zrobisz, szczególnie, że jesteś na okresie próbnym.

Dodam jeszcze żebyś zbyt często nie używał say'u admina, bo widzialem w logach, ze leci bind za bindem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.