Jump to content

Final Fantasy XV, Wolfenstein: Youngblood i Death Squared zmierzają do Xbox Game Pass


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_050220201706_902496.jpg

Jakiś czas temu Microsoft zapowiadał na kanale Xbox Game Pass na Twitterze, że luty będzie naprawdę dobrym miesiącem. Potwierdzenie właśnie nadeszło. Od jutra do biblioteki wkraczają dwa wysokiej klasy tytuły, a tydzień później dołącza do nich produkcja niezależna wydana w [email protected] Co to za gry? O tym poniżej.

Final Fantasy XV — od 6 lutego

W tym ciekawym RPG akcji, Noctis, książę magicznego Królestwa Lucis, wyrusza na wyprawę w celu odzyskania swojej ojczyzny. Siądź za kierownicą i ruszaj w drogę z ekipą barwnych towarzyszy, z którymi odkryjesz zapierający dech w piersiach świat Eos.

Wieloletni fani i ci którzy dopiero zaczynają, wszyscy przygotujcie się na poznanie nowej, fantastycznej przygody.

Wolfenstein: Youngblood — od 6 lutego

Wolfenstein: Youngblood to pierwsza współczesna kooperacyjna przygoda w świecie Wolfensteina.

Zagraj ze znajomym lub w pojedynkę jako jedna z córek Blazkowicza, wykorzystując nową broń, gadżety i zdolności, by wyzwolić Paryż spod nazistowskiej okupacji.

Death Squared ([email protected]) — od 13 lutego

Czy ktoś w ogóle czyta te opisy? Tak na serio? Ktoś czyta w tej chwili? W takim razie: Death Squared to łamigłówka dla 1, 2 lub 4 graczy, w którą warto zagrać ze znajomymi o ciętym języku.

Udowodnij, że posiadasz umiejętności pracy w zespole grając w Death Squared lub ponieś klęskę! Każdy zawodnik ma za zadanie doprowadzić robota do oznaczonego właściwym kolorem celu, ale na ścieżce znajduje się mnóstwo pułapek i niebezpieczeństw. Gracze przetrwają i znajdą rozwiązanie tylko jeśli nie przestaną się komunikować i będą mieć oczy dookoła głowy.

Ukończ główną misję w trybie jedno- lub dwuosobowym, następnie skorzystaj z trybu zespołowego dla czterech graczy i przetestuj swoje możliwości! Dla wszystkich, którym jeszcze mało, udajcie się do ‘Skarbca’, gdzie czeka na was garść trybów eksperymentalnych tylko dla odważnych!

Final Fantasy, Wolfenstein i Death Squared kosztują w Microsoft Store odpowiednio 144,99 zł, 126,99 zł i 59,99 zł, dlatego możliwość ich ogrywania przez miesiąc praktycznie za darmo jest niewątpliwą okazją. Praktycznie, bo Game Pass w edycjach Ultimate i PC nadal można wykupić w cenie promocyjnej 4 zł za pierwszy miesiąc/trzy miesiące.

Microsoft poinformował też o grach, które niebawem opuszczają Game Pass. Będą to: Disney Epic Mickey 2, Jackbox Party Pack 2, Pumped BMX Pro, Rage i Shadow of the Tomb Raider.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.