Jump to content

Ruszyła rejestracja na konferencję Microsoft Build 2020


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Manager

lead_050220200750_383982.jpg

Tegoroczna konferencja deweloperów Microsoft Build odbędzie się w dniach 19-21 maja i tradycyjnie w Seattle. Microsoft właśnie uruchomił rejestrację na to wydarzenie. Tematy wydarzenia obejmą między innymi narzędzia programistyczne i innowacje, rozwój chmury, sztucznej inteligencji i uczenie maszynowe, automatyzację DevOps, aplikacje wieloplatformowe, Internet Rzeczy oraz budowanie rozszerzeń Microsoft 365.

Poznaj najnowsze technologie i poznaj nowe sposoby rozwiązywania problemów związanych z programowaniem. Podczas Microsoft Build spotkasz się z inżynierami odpowiedzialnymi za produkty, których używasz na co dzień i poznasz innych specjalistów z branży. Przywieź swoje pytania oraz ciekawość do Seattle, a odejdź z inspiracją oraz nowymi umiejętnościami.

Microsoft Build to jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń w świecie technologii Microsoft. To właśnie na majowej konferencji Gigant przedstawia najgorętsze zapowiedzi praktycznie we wszystkich obszarach swojej działalności, począwszy od Windows, Office i Visual Studio, poprzez Azure i AI, kończąc na Surface i grach. W tym roku możemy się spodziewać, że wiele miejsca poświęcone zostanie Windows 10X, Surface Duo oraz Surface Neo.

Co z samym uczestnictwem? Podobnie jak rok temu wejściówka na całą konferencję to koszt rzędu 2395 dolarów. Warto się śpieszyć, bo mimo wysokich kosztów konferencja cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem i wejściówki bardzo szybko są wyprzedawane. Naszym Czytelnikom przypominamy, że nie trzeba lecieć do Seattle, by dowiedzieć się wszystkiego. Konferencja co roku jest transmitowana online i jak co roku możecie spodziewać się relacji na żywo na CentrumXP. Bądźcie wtedy z nami!

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.