Jump to content

Recommended Posts

Nick:  Destiny
Steam ID: STEAM_1:0:594175950 (NS)
Czas spędzony na serwerze (link do GT):  https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.78:27015/top_players/?query=Destiny
Doświadczenie z amxx: 7/8
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Jestem doświadczony i mam czas na granie wieczorne/nocne gdzie zazwyczaj jest pusto jeśli chodzi o administracje ^^ 
Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): TAK
PS. Parę osób mówiło że jestem mało znany na serwerze, może dlatego że jestem ciągle na górze tabeli :D A tak poważnie to zostawcie te insynuacje dla siebie, GT + 13 rank mówią same za siebie
Pozdrawiam ^^

Edited by Destiny ;]
By d0naciak,

Post został wydzielony z szybkiej rekrutacji - zapraszam do wypowiedzi graczy oraz adminów :)

Bardzo miły i komunikatywny gracz,Zawsze skory do pomocy,Z łatwością rozpoznaje graczy działających na tak zwanych wspomagaczach i cechuję się wysoką kulturą osobistą przez co jest uwielbiany przez większość grających z nim osób,Zawsze stara się pomagać,trudno wyprowadzić go z równowagi przez co zawsze trzeźwo myśli w każdej sytuacji,bardzo duża znajomość gry,Generalnie reasumując idealny kandydat na admina mój głos jest jak najbardziej za :)

Aby złożyć podanie musisz posiadać grupę Użytkownik, która jest nadawana automatycznie po 7 dniach od rejestracji,

Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak ostrzeżeń,

Znajomość języka Polskiego na poziomie zaawansowanym,

Aktywność na serwerze: minimum 40h i miesiąc stażu,

Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna,

Platforma STEAM i ukończone 16 lat,

Posiadać działający mikrofon,

Znajomość i akceptacja.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania na admina, to też jestem na tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.