Jump to content

Outlook na iOS wreszcie wspiera pełny multitasking


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_040220201322_663744.jpg

Tablety zawsze pozostawały w tyle za komputerami PC pod jednym względem - wielozadaniowość na tych sprzętach naprawdę kulała. Teraz sprawa wygląda nieco lepiej, choć wszelkiego rodzaju interfejsy dotykowe nadal mają z tym spory problem. iPadOS, czyli tabletowa odsłona systemu iOS, miała wprowadzić tutaj sporą rewolucję w sprzęcie marki Apple. Faktycznie tablety z nadgryzionym jabłkiem stały się teraz o wiele praktyczniejsze, jednak problem nadal dotyczył samych aplikacji, które nie zawsze były pod tym kątem zoptymalizowane

Na szczęście ten problem nie dotyczy już aplikacji Outlook na iOS, bo Microsoft wydał dla niej nową aktualizację, która wprowadza już pełne wsparcie dla trybu Split View w iOS. Dotyczy to konkretnie opcji wyświetlania skrzynki odbiorczej i kalendarza obok siebie co chroni użytkowników przed koniecznością ciągłego przełączania między różnymi opcjami.

Pracuj z wieloma zadaniami niczym profesjonalista z programem Outlook, teraz zoptymalizowanym dla Split View na iPadzie. Otwórz pocztę i kalendarz obok siebie lub przeciągnij i upuść tekst do wiadomości palcem!

Wielozadaniowość to dla Microsoftu priorytet i gigant stara się tym kierować w wielu aspektach swojej działalności. Nadchodzące urządzenia Surface Duo i Neo, jak również system Windows 10X, w swojej pierwotnej idei mają być narzędziami wspomagającymi produktywność. Stąd obecność dwóch ekranów i możliwość wygodnego przełączania między nimi aplikacjami na nich wyświetlanymi.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.