Jump to content

mała uwaga

Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

Wróciłem postrzelać na serwer po krótkiej przerwie i opowiem wam jak wygląda rozgrywka. 
1. Rozgrzewka, trafiasz na typa z atutem, który daje rakiety, dostajesz na łeb rakietę na rozgrzewce i padasz. Zero normalnego strzelania.
2. Ten sam typ gra terminatorem 40+, terminator ma w sobie kilka rakiet, dochodzą rakiety z atutu, dostajesz rakietę z klasy plus rakietę w tym samym momencie z atutu, padasz od razu. Zero strzelania.
3. Przykład, office rats - siedzisz na respie, bo lecą zwykłe rakiety, że wyjść się nie da. Niestety to nic nie pomaga, bo inna osoba ma rakiety samonaprowadzające, więc nie ukryjesz się nigdzie, bo zabija cię nimi w każdym  kącie. Zero strzelania.
4. Strzelasz się z terminatorem, chłop ma jakiś tam (spory) procent na to, że strzał, który wykona zabije cię na raz  - siada to tak często, że  szkoda strzępić ryja. 
5. Idzie grupka 3 osób z tej samej drużyny,  zza winkla wychyla się terminator, trafia tylko jednego z grupki, ten wybucha, a wraz z nim tych dwóch, którzy byli obok. Śmieszne.

Na serwerze lata tyle rakiet, że ktoś kto pierwszy raz wbija tam pograć, wychodzi szybciej niż tam trafił, bo co to za przyjemność z gry kiedy padasz co runda od rakiety. 
Jak tak dalej pójdzie to na serwerze będą grać tylko sami rakieciarze. Hrr

Rakiety w ogóle są OP na tym serwerze i nie ma co z tym dyskutować, napisałeś dwa punkty o terminatorze gdzie zrobiłem o nim temat aby go znerfić link: 

Nawet Ci się nie chciało tam wejśc i zobaczyć co jak wygląda, większość osób tez sobie popatrzyła i nic nie napisała a na serwerze tylko wyklinają jaki to terminator jest za dobry, dalej płaczcie i nic z nim nie róbcie.

Jak dla mnie zmniejszyć bazowy dmg z rakiet zamiast ponad 100 zrobić z 80 i zwiększać 1 dmg na 2 int.

Co do wybuchów terminatora obojętne.

Rakiety byłyby fajne jeśli nie biły by obrażeń aoe bo trochę smutne jest jak typ wali w ścianę i giniesz .

Druga sprawa to żeby zrobić tak samo z Minami, żeby obrażenia dostawała osoba która w nią wejdzie a nie wszyscy. Wkurzające jest jak jakiś typek nie widzi min i wpadnie w 3 i zabija przy okazji z 4 swoich 

@ Saszko Weblin. Ale jak już znerfic rakiety to i można przy okazji coś zrobić z minami. Ale przyznam że samonaprowadzające jak i zwykle mogą na 1 wybuch zabić sporo ludzi

Edited by Pazula

@TAITAN Nie było mnie tu ze 2 tygodnie, więc nie widziałem tematu. I w sumie to mnie on mało interesuje. Wbiłem tu tylko po to żeby napisać,że na serwerze zrobił się niezły syf z rakietami. I nie mowa tu tylko o terminatorze. Mam nadzieję, że opiekunowie wyciągną jakieś wnioski. 

@PazulaMisiek,  masz rację, ale trzymajmy się tematu - rakiet.

Terminatorek po 100 w klatę  bije z burstu, jak jakimś cudem cie nie zabije to cie wysadzi, a jak już do tego czasu ci się jakoś udało przeżyć to dostajesz rakietę na pysk za 200 dmg. Temat był pisany by rakiety mu zabrali albo znerfili dmg, aLe nIe bO To KlAsA PrEmIuM. Co do innych rakiet to tez denerwuje mnie to jak jakiś supergejmer2009 stoi afk na respie, kliknie E i leci przez połowę mapy zadając mi 170 dmg, 2 sec później leci nastepna. Dlatego sobie przerwę zrobiłem od tego serwa, mam nadzieje że w przyszłym resecie czegoś takiego nie będzie. To nie jest ku**a symulator latania rakietami.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.