Jump to content

Microsoft Teams nie działa od rana. Trwają prace nad jego przywróceniem


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Manager

lead_030220201639_915283.jpg

Jeśli tak jak my nie możecie dziś zalogować się w Microsoft Teams, to nie, nie jest to Wasza wina. Awaria nastąpiła po stronie serwera i obecnie trwają prace mające ustalić jej przyczyny. Co już na ten temat wiadomo?

Zwykle jako jedną z korzyści przeniesienia aplikacji z infrastruktury serwerowej (on-premise) do chmury podaje się dużo wyższą bezawaryjność tej drugiej. I jest tak przez większość czasu. Umożliwiają to mechanizmy stosowane w chmurze. Microsoft gwarantuje dostępność wielu usług Azure na poziomie co najmniej 99,9% i najwyraźniej dziś padło na ten nieszczęsny 0,01%. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że przynajmniej pozostałe aplikacje Office 365 wydają się działać bez zarzutu. Co na ten temat pisze Microsoft?

Według ostatniego komunikatu Microsoft 365 Status (sprzed godziny) Microsoft sprawdza awarię, na skutek której wielu użytkowników nie może uzyskać dostępu do Microsoft Teams. Aktualnie trwa przegląd danych systemowych, który doprowadzi do ustalenia przyczyn usterki. Informacje na ten temat znajdują się w centrum administracyjnym platformy Microsoft 365 pod sygnaturą TM202916. Stan prac będzie raportowany co kilka godzin.

Cóż, zapewne jeszcze przez kilka godzin zawartość Teams będzie niedostępna i będziemy zmuszeni do komunikacji innymi kanałami, np. pocztą Exchange w aplikacji Outlook.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.