Jump to content

Ostatnia aktualizacja Windows 10 wywołuje niebieski ekran śmierci


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_030220200808_23795.jpg

W zeszłym tygodniu Microsoft udostępnił zestaw poprawek dla Windows 10 w wersji 1903 oraz 1909 w ramach aktualizacji KB4532695. Szkoda tylko, że poza poprawkami aktualizacja ta wprowadza też kolejne problemy. Tym razem wielu użytkowników zaczęło zgłaszać występowanie BSOD po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji. Co gorsza, najwyraźniej nie spełnia ona nawet swojego podstawowego zadania, jakim jest usuniecie problemu z wyszukiwarką w Eksploratorze plików. Trochę to dziwna sytuacja, bo na dobrą sprawę jest to więc aktualizacja z usterkami, a nie poprawkami.

Niektórzy użytkownicy informują, że ich komputery mają problemy z uruchomieniem po wykonaniu aktualizacji. Jeśli komuś uda się uruchomić komputer, to wówczas jedynym ratunkiem jest odinstalowanie problematycznej aktualizacji. Co ciekawe, jeden z userów dokonał czystej instalacji systemu, ponownie zainstalował tę aktualizację i tym razem obeszło się bez żadnych problemów. Trudno jednak oczekiwać od użytkowników, że będą instalować na czysto system z powodu kolejnej wpadki Microsoftu.

Sprawa jest rozwojowa i bardzo możliwe, że w najbliższym czasie Microsoft wypuści konieczną łatką. Oby tylko nie psuła czegoś innego. W takich przypadkach zawsze staram się delikatnie bronić giganta przed ostrą krytyką. Przypominam, że aktualizacja setek milionów komputerów z Windows 10 w różnych konfiguracjach, jest naprawdę ogromnym wyzwaniem. Jednak nawet jeśli promil użytkowników doświadczy problemów, to przekłada się to na tysiące komputerów.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.