Jump to content

Aktywność na forum

pio212121
 Share

Recommended Posts

Powiedzcie mi o co chodzi od 3-4 dni siedzie po 4-5 godzin dziennie  na forum , przeglądam wszystkie posty, komentuje , biorę udział w glosowaniach, a moja aktywność na forum to 3 godz 31 min. ( gdzie wczesniej miałem wbite ponad 1,5 h) jakim cudem jak ja na forum w ostatnim tygodniu spędziłem spokojnie ponad 10 godzin. Nie ukrywam, że chcę złożyć podanie na adma i jest mi potrzebne do wymagań . I jeszcze jeden przykład : przegladam coś , czytam jakis post i odpowiadam- wchodze w statystykia, a tam jest napisane "ostatnia wizyta 2 min temu ".

Domyślam się że chodzi tu o to żeby ktoś się przypadkiem nie zalogował i zostawił włączonego kompa na cały dzień i zeby mu się wtedy  nie wliczały godziny spędzone na serwerze. Ale ja spędzam te godziny uczciwie i nawet w 25% mi sie to nie wlicza :/

Pisałem tego posta z 5 min a zaliczyło mi 20 sekund :/

Czy ktoś mi odpowie?

Edited by pio212121

własnie o to chodzi, ze siedze na forum z ciekawosci cos przeglądam , cos tam czytam a po poł godziny patrze ze mi 5 minut przybyło. To jest dla mnie dziwne. I czesto przechodze z jednego tematu na drugi...

50 minut temu, selfie napisał:

Jeśli chcesz, aby zaliczało Ci czas na forum, to musisz odświeżać forum co kilka minut. Sprawdź sobie w taki sposób, że wejdź na swój profil i sprawdź ile masz minut aktualnie. Poczekaj 3 minuty odśwież profil i zobacz czy Ci dodało je :D 

No w taki sposób to mi dodaje 1 s  max 3 s . I właśnie tu jest moje pytanie po której stronie leży wina? Czy z moim kompem jest coś nie tak?

Dzisiaj jestem na forum od 9 z przerwami, a wbiło mi sie około 30 minut ;/

Mam włączone blokady reklam, czy to ma coś wspólnego ?

Selfie robię tak od poniedziałku :) a dziennie gram około 5 godzin a efektów brak ;( a nie chce składać podania jak brakuje mi jednej tak błachej rzeczy... 

Z drugiej strony te 3 h co mi brakowało wbijam juz od poniedziałku a uczciwie siedze na forum kazdego dnia około 4 godzin i dalej mi brakuje prawie 1  godziny...

siedzę teraz około 30 min na forum i dodało 19 sekund

cos tu jest nie tak...

Już nie chodzi mi tylko  o mnie bo ja jeszcze ze 3 dni i nabije te brakujące 30 min ale chodzi mi o to ze coś tu nie działa.

Edited by pio212121

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.