Jump to content

Propozycja - powiększenie slotów.

Papai420
 Share

Recommended Posts

W sumie też.jestem za ale małymi kroczkami co prawda jest full serwer ale żeby odrazu do 32 to narazie za dużo proponuje tak na sam początek o 1-2 sloty powiększyć i zobaczyć czy nadal będzie pełny serwer jeśli tak to znowu i znowu aż do uzyskania 32 slotów 

Pozdrawiam :)

Edited by Titan strong

Jak dla mnie spk tylko dla mnie Opinia Titatni jest najbardziej odpowiednia ponieważ:

-25 Slotów to dużo przynajmniej sloty się nie marnują.🍏

-Dzięki temu że jest 25 slotów serwer jest częściej pełny a to dobrze o nim świadczy.🍏

-Pomysł z dodawaniem z czasem jest ciekawy lecz pozostawiam to do opinii ekspertów.🍏

-Też zależy od miesiąca bo nie raz 25 slotów to za mało a już dzień później nawet 15 osób nie ma.🍏 

W skrócie tak pomysł w teorii jest dobry a w praktyce do ustalenia najlepiej jak by się wypowiedział Opiekuna.🍏 

25 slotów jest wystarczającą ilością na ten moment, wyjątek stanowił okres świąt w grudniu i chyba familiady jak dobrze pamiętam

image.png.859503523cf8ff03ce31263c064c10ba.png

wykres gt w ciągu 30 dni udowadnia fakt, że nie trzeba zwiększać slotów na ten moment, co innego w przyszłości stopniowo po 1, 2, a nie odrazu jechać do 32 niepotrzebnie

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.