Jump to content

Zaskakujący projekt nowego iMaca pojawił się w Sieci


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_280120200749_126947.jpg

Telefony zaczynają się już przekształcać i ewoluować po wielu latach swego rodzaju stagnacji. Laptopy również powoli się zmieniają w swojej formie, ale desktopy pozostają zasadniczo niezmienne. Skrzynka + Monitor + myszka i klawiatura to w zasadzie wszystko, czego potrzeba. W przypadku All-in-one wszystko otrzymujemy w jednym pakiecie. Apple wiele lat temu stało się wzorem tego typu urządzeń i iMac do dziś jest symbolem komputera AiO.

Apple Patent

Najnowszy patent Apple, który pojawił się w Sieci, sugeruje, że firma z Cupertino może mieć w planach kolejną rewolucję również w tym segmencie. Patent ten przewiduje zastosowanie w konstrukcji nowego Maca pojedynczej dużej tafli szkła, która będzie się zaginać, tworząc półkę na akcesoria. Nie będzie to jednak jej jedyne zastosowanie, bo w tym miejscu mogą się również pojawić dotykowa klawiatura oraz touchpad. To jednak tylko początek! Apple wpadło też na genialny pomysł, który zmieni iMaca w stację dokującą dla MacBooka.

Apple Patent

Laptop podłączalibyśmy do zestawu, wsuwając jego klawiaturę w specjalną szczelinę pod ekranem. Oczywiście patent ten ma wiele luk, które wypełniłby tylko pełny projekt takiego komputera, a tego możemy się równie dobrze nigdy nie doczekać. Tak czy inaczej, Apple stara się utrzymać miano największego innowatora, które wydaje się w ostatnich latach mocno zaniedbywać.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.