Jump to content

Małe mapy, inkwizytor, przedłużanie map.

Janusz z 201
 Share

Recommended Posts

A więc tak, rzadko kiedy piszę post odnośnie serwera, ale teraz czas coś napisać. Małe mapy są dobrym rozwiązaniem ale max do 6 osób w jednym teamie, później robi się burdel. Inkwizytor to klasa która jest zbyt op z tą falą i nie mówcie mi że nie bo wystarczy wejść na małą mapę i zobaczyć staty gracza który nim gra... Zrobić mu czasowke przed użyciem i blokować perki które idą w inta :) Wtedy można grać do usranej śmierci mapę np pool daya. Następna sprawa to wyłączyć opcje przedłużania map ponieważ masa ludzi wkurza się jak jest przedłużana mniejsza mapa przez osoby które expia, bo sami nie potrafią skupić się na jednej mapie która by mogła przebić przedłużenie mapy (Taki mały przykład. Przedłużenie mapy ma np47% głosu a inna mapka 46% to Kowalski zamiast głosować na tą co ma szanse wygrać z przedłużeniem po jego głosie to oddaje głos na mape kongobogo na którą nikt nie głosował i później ryczy że znów jest przedłużona mapa dla expiacych i inkwizytora )  

Edited by Janusz z 201

Inkwizytor nie jest op, blokowanie mu perków dlatego bo ktoś padnie od jego fali jest głupie. Co do czasówki to się zgadzam, bo na niektórych mapach gracze nie zdążą wyjść z respa i dostają falę na twarz. Przedłużanie map jest okej i nie powinno być zmieniane.

BTW. Jak gracze chcą grać de_c4 przez godzinę, to niech sobie  grają, a jeśli ci się to nie podoba to możesz najzwyczajniej siedzieć na spect/wyjść z serwera i zwolnić slota dla innych graczy :D  

10 godzin temu, STORM napisał:

a jeśli ci się to nie podoba to możesz najzwyczajniej siedzieć na spect/wyjść z serwera i zwolnić slota dla innych graczy

Drogi graczu Storm, przeczytaj dokładnie post a wyciągniesz wniosek że nie pisze o sobie a o graczach których boli wasze dziecinne znęcanie się nad mniejszymi lvl poprzez przedłużanie mniejszych map w celu expienia :) Więc daruj sobie te słabe docinki bo nic nie wnosisz nimi w funkcjonowanie serwa :) I jeszcze jedna sprawa, gracze lubią c4 i chętnie ja wybierają na jeden czas trwania mapy, i nie trudno zauważyć że podczas wybierania kolejnej przedłużenie c4 czy innej mniejszej mapy nie przekracza 50% uzyskanych głosów bo większość głosuje na przysłowiowe "od******l się"  tylko żeby nie było przedłużenia ale nie pomyślą żeby głosować konkretnie na jedną mape :) co skutkuje że Wy macie ubaw że ktoś będzie waszą ofiarą. 

Inkwizytrorowi wystarczy dodać czas ok 8 przed użyciem umiejętności.

A przedłużenie mapy zmienić żeby można raz albo 2 razy dodatkowo przedłużyć. Jak grałem wcześniej więcej to sam lubiłem expic ale po 3 przedłużeniu i mi się nudziła mapa. A niech taki teka dostanie moc inkwizycji to już nie masz co z respa wyjść 😝😝 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.