Jump to content

Pierwsze prawdziwe zdjęcia Xbox Series X wyciekły do Sieci


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Manager

lead_220120201127_832505.jpg

Do tej pory mieliśmy do czynienia jedynie z renderami konsoli Xbox Series X, a Microsoft nie pokazał, jak nowa konsola prezentuje się w rzeczywistości. Dziś w Sieci pojawiły się nieoficjalne zdjęcia, które przedstawiają konsolę nowej generacji w tak zwanym realu. Są to tylko dwa zdjęcia przedstawiające front oraz tył konsoli. Ta druga fotka jest szczególnie interesująca, bo daje nam wgląd na porty, w jakie wyposażona będzie nowa konsola Microsoftu.

Xbox Series X

Obudowa może być jedynie atrapą i jest oznaczona jako prototyp nieprzeznaczony do sprzedaży. Nie znajduje się na niej również prawidłowa nazwa konsoli, a jedynie placeholder. To może sugerować, że zdjęcia przedstawiają prototyp stworzony jeszcze przed ujawnieniem pełnej nazwy nowego Xboksa. Jeśli chodzi o dostępne porty, to znajdziemy tutaj port optyczny audio, dwa porty USB, port sieciowy, jeden port HDMI oraz złącze zasilania. W porównaniu do Xbox One rzuca się w oczy brak drugiego wejściowego portu HDMI, który służył do podłączenia Kinecta. Najwyraźniej nowy Xbox nie będzie wspierać tego wycofanego już akcesorium.

Xbox Series X

Front nie różni się od tego, co już wcześniej widzieliśmy - szczelina napędu, przycisk zasilania w kształcie loga Xbox, port USB oraz klawisz synchronizacji kontrolerów. Nie ma pewności, że zdjęcia te przedstawiają prawdziwą konsolę, ale szczerze mówiąc, wyglądają naprawdę wiarygodnie. Szkoda tylko, że brak tutaj pewnej skali, która pozwoliłaby oszacować wymiary nowej konsoli. Wcześniej udało się to ocenić na podstawie standardowych wymiarów portu USB. Jeśli wyciek jest prawdziwy, to Microsoft zapewne prześledzi jego ślad i dotrze do osoby odpowiedzialnej za udostępnienie tych zdjęć.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.